Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretem megbotránkoztatni az...

Szeretem megbotránkoztatni az embereket, elitélitek vagy kedvelitek?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy nem érdekel mások véleménye,de nagyon fura a világnézetem, pl. nem érdekel h egy ember fiu e vagy lány, képes vagyok ugyanolyan módon szeretni néha, meg ha simán leülök a földre, akárhol, sőt szeretem is, olyan 'szabad' hangulata van az ilyeneknek,szeretek uccán is lenni, nem fujjogok ha a földröl kell ennem vmit, ha vkit kedvelek, gyakran mutatom ki ugy h megnyalom vagy megharapom, sztem vicces XD,de van akit ismerek, nagyon veszi a poént, de mikor poénbol leköptem az már neki is sok volt,és megsértődött, én meg nem értettem miért,sztem ez nem gáz,most már meg se merek szólalni kultúrált környezetbe..XD szines a hajam, képes vagyok fura ruhaösszeállításokat felvenni, arcomon van 5pirszing, ez is mind igy egyesek szerint sok, de én ugy gondolkodok, hogy amit meg akarok tenni, megteszem,ha jónak látom..

Szeretek hétvégén jól berugni, és koncerteken pogózni, amit egyesek szintén nem csinálnának velem, valszeg nem jó suliba keveredtem, de már mind1 :D


Csak 1-2 ember van aki belemegy velem őrültségekbe, de szeretnék többet magam körül, mert ez igy nem túl jó,mer ha nem érnek rá az gáz, ha esetleg veszed a témát irhatnál nekem ide alullra:DD JA meg hogy mit gondolsz azon kivül h nem vagyok normális...:D


2010. okt. 5. 17:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
feltűnőségi viszketegség, szeretetéhség, antiszociális személyiség, dekoncentráltság, csapongó gondolatok
2010. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy átlagos, az biztos. Ha szeretsz fiút ugyanúgy, mint lányt, az normális, hajaddal meg öltözködéseddel sem lehet gond. Utcán leülés az részemről tök oké :D Földről evés már annyira nem :P A harapdálós-nyalós-köpködős rész kicsit sok, gondolj bele, már nem biztos, hogy szeretné a testnedveidet a ruháján/bőrén látni.

Berúgásra nem mondom, hogy tedd azt, de manapság sokan csinálják, szal ezzel nem lógsz ki annyira. Pogózás -> ha nem mész neki másoknak, akkor nem hiszem, hogy baj lenne.

Őrültségek meg attól függ, hogy mennyire, és milyenek. :)

2010. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem poénból leköpnél,én poénból úgy szájba vágnálak,hogy egy darabig csak nyálazni tudnál! A köpködés nem poén,nem vicces,hanem egy undorító szokás..Te nem vagy más csak egy elkényeztetett "ki ha én nem" ember!

Nem sokáig fogják tolerálni a hülyeségeidet,és előbb-utóbb magadra maradsz..

Lehet hülyülni,mulatni,jól szórakozni,de te nem azt csinálod! te csak azt hiszed,hogy vagány vagy,de csak szánalmasra sikerült..agyarul egy Nulla vagy aki nem tud másképp viselkedni,aki azt hiszi erre felfigyelnek..Hál istenek én nem ismerek ilyen szerencsétlen embereket...

2010. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha ugy teccik akkor az,viszont nem szeretnék máshogy viselkedni, lelke mélyén gondolom senki nem szereti játszani a kultúráltat, meg a finomkodót, csak kénytelen, vagy nemtudom, én nem szeretek erre erőfeszítéseket tenni x]
2010. okt. 5. 17:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó ha az embernek van egyénisége, meg különleges, egészen addig amíg önmagukat adják. De elég gáznak tartom azokat akik már csak azért csinálják, hogy kitűnjenek és felhívják magukra a figyelmet. Felaggatnak magukra minden sz-art, mert azt hiszik, hogy így stílusosak, vagy 6 féle színűre festik a hajukat. De mondom ez engem nem is zavarna, nekem is van ilyen barátom, de neki ez jól áll, és nem feltűnősködni akar.

Vannak akik külön élvezik is, hogy mások, vagy legalábbis azt hiszik, csak mert nem látnak ki a hajuk mögül, vagy csipke cuccba meg acélbakancsba rohangálnak az utcán, és nagyon gonoszan néznek mindenkire.. :D Aztán sajnos rá kell jönniük, hogy ugyanolyanok mint a többi ember...

Ez nem tudom, hogy igaz-e rád is, tőlem aztán végigcsókogathatsz akit akarsz, ott ülsz le ahol szeretnél, és nem tartom gáznak, hacsak nem azért csinálod, hogy felhívd magadra a figyelmet. :)

2010. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
belőled sem lesz gyári munkásnál több. Beteg vagy ember.
2010. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Amugy igen, tudom hogy elöbb utobb egyedül maradok, csak nem szeretnék, de inkább utáljanak azért ami vagyok minthogy azért szeressenek ami nem :D
2010. okt. 5. 17:43
 8/19 A kérdező kommentje:
Amúgy figyelemfelhívásra semmi okom nem lenne, mert a suliba ahova járok, ott ezt csak elitélni tudják, szal tobbre nem nagyon megyek vele, csak ugy simán teccik, nemtom ojan... jó hogy nem ugy nézek ki mint 'az ember', mivel nem szeretem hogy ember vagyok, de sajnos mégis... :)
2010. okt. 5. 17:46
 9/19 anonim válasza:

Szesz! Nekem semmi bajom Veled (bár jó lenne tudni, fiú vagy vagy lány :D). Bár a köpködős részt kihagynám... :D

Kicsit hasonlítunk (színes haj-most volt kék, előtte rózsaszín, lila, zöld, fekete, vörös, felváltva, mikor hogy), mondjuk pírszingem még nincs, de szeretnék(kézre, vagy "mosolygödröcskébe" :D stb), tetszenek a tattuk is. Továbbá elég érdekes az öltözködési szokásom is: keverem a gothot, a hippit a nőieset, a "vagányat" stb.. és ez nem azért van, mert személyiségzavaros, divat vagyok vagy f.v.-em lenne,egyszerűen így érzem jól magam. szeretem az erős sminket, hülye színes dolgokat, földön ülni(bár nem eszek róla..) stb. és amikor bakancsban meg csipkében járok érdekes módon nem nézek gonoszan... nagyjából ennyi (:


Inis_Mona


20/L

2010. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elb*szott sceneemoakármi vagy (leszarom mi, az összes szánalmas) Nem attol leszel egyéniség hogy húanyád leülök a földre, aztaszentségit eszek a földröl, meg dejó harapdálni másokat. A sznob köcsögökön kívül bárki megteszi ezeket csak úgy. Köpdösésnek semmi értelme, max csak arconb*sz majd egyszer valaki. Majd írj élményeidről ha már elmúltál 14.
2010. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!