Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak egy kis véleményre...

Csak egy kis véleményre lennék kíváncsi,volt e másnak is ilyen időszaka, ez normális e ?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy nincs kedvem kimozdulni barátom nélkül ha ő is itthon van, ha elmegy vmerre vagy dolgozni akkor más, akkor több kedvem van és akkor megyek is. De rá jöttem már sokszor hogy így csak unatkozok, családtól való időt is elveszem csak azért mert ő nem jön velem és otthon nézzünk valamit vagy csak telozás megy ... Nincs minőségi idő senkivel... hiányzik a család is , ő vele is hasznosabban kéne ... meg a munka is elvesz sok időt de akkor nem sajnálom úgy az időmet mert az kötelező .. Nem alakul az életem se ,ez is elszomorit ...

2023. márc. 1. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tél végi depresszió?
2023. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!