Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A románok a vérében van az...

A románok a vérében van az árulás és a gonoszság?

Figyelt kérdés
Szóval, a történelmi tapasztalat az, hogy amint egy kicsit is szorul a hurok egyszerre a hátba szúrják a szövetségeseiket, mindig. A személyes része tágabb, szóval volt régen egy román osztálytársam aki mindenkit bántott itthon Magyarországi ált.-ban. De engem különösem, mindig hazudozott meg kínzott, megnyomorította a kisiskolás éveimet, amik tönkreb4sszák még most is az idegrendszerem. Aztán kiderült, hogy apám ágáról román származású vagyok, apám meg 2 éves koromban elhagyott minket, elárult engem. Aztán szakítottam a barátnőmmel akit beetettem féltudatos módon, mert régóta nem volt barátnőm, és vitt a lendület. Aztán szakítottam vele, elárultam. Szóval rohadtul érdekel, hogy a vérünkben van a féregség? Mert kezdem rohadtul gyűlölni magamban, már mikor megtudtam, hogy honnan származik az y kromoszómám, akkor elsírtam magam, még anno gimiben. Vérátömlesztés ugye nem segít XD, nem így működik. Fejbe lőni magam, hogy eggyel kevesebb román vérű legyen azért még nem szeretném. Rohadtul szorongok miatta, infernális gyűlölet és öngyűlölet van bennem, kb mint Hitlerbe aki zsidó volt apja ágáról, minden ami román volt körülöttem vagy olyan színezetű egy kínzó gonosz árulás. Szóval ez a vérbe van vagy nem? És nem kell miatta felakasztanom vagy fejbelövöm magam? Végülis Mátyás király és József Attila is latin vérű volt, meg Hunyadi János is (jó apa-fia de akkor is). Gyakorlatilag minden rendelkezésre állna személyes értelemben, hogy Hitler lehessek XDD Pedig amúgy egész jó genetikám van, magas, okos erős jóképű meg minden, de akkor is fér3gp4tkány román genetika. Öngyilkosságnál sokkal jobban szeretem magam, és anyumékat meg a családomat, de nem igazán tudom elviselni, hogy mocsok retek vérem van. Nem lehetek azonos ilyen gonosz emberekkel? Vitéz is vagyok, tehát nem akármilyen magyar, de lehetek így mégis magyar? Nem lehetek azonos ilyen kínzó gonosz emberekkel ugye? Most mi van? Kérlek segítsetek!😭😭😔😓😓😢😢😭😭

2023. márc. 25. 22:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%
Pedig leírtam, hogy kamu kérdés, de akkor nevezzük hülye öngerjesztő szorongásnak, ha neked úgy jobb.
2023. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de akkor most mit csináljak magammal?
2023. márc. 25. 23:10
 13/29 anonim ***** válasza:
30%
Ülj le és sétáljál.
2023. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ez amúgy egy rávilágító erőjű válasz is lehetne, habár tudom, hogy csak proli ugatás, de mély igazságtartalmat tettél bele xdd tudtod ellenére szerintem. Egyszerre a kettőt? Vagy egymás után? XDD
2023. márc. 25. 23:18
 15/29 anonim válasza:
37%

Nem a legjobb származás, de ettől még lehetsz értékes ember, sokaknak van mindenféle származású őse és hibája, és csak félig vagy az legalább. Nézd meg Petőfit, valami szlovák-szerb volt, mégis mi lett belőle. Szóval mindenkinek vannak hibái, és ha szembefordulsz ezzel a néppel, akkor lelkileg nem tartozol közéjük. Nem tudom, mennyire van a vérükben ez, nem biztos, hogy nagy mértékben. Sokkal rosszabb lenne, ha szemita lennél, akkor nem sok esély lenne a magyarrá válásra, nekik tényleg a vérükben van a magyarellenesség. (A minap az egyik szemita influenszer szidta pl. Dúrót, meg rasszistázta, mert az szegregációt követelt, mikor magyar gyerekeket vertek a kisebbségiek. A vérükben van a rasszistázás, a nem magyarok támogatása, nem képesek asszimilálódni.)

Egyébként a kunok, avarok, törökök, sőt magyarok sem voltak feltétlenül annyira fehérek, nyugatiak. És örülj neki, hogy egészséges vagy.

2023. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól esik, meg tudod, anyai dédpapám Horthy testőre volt, és ha tetszik ha nem, ő is a vérem, csendőr és vitéz, én is Vitéz vagyok emiatt. Mátyás királyról, Hunyadi Jánosról, József Attiláról nem is beszélve. Sőt, ha ebből indulok ki, illetve szigorúan a biológiából, nincs is román vér, csak latin, az pedig nem egy rossz dolog, ha valaki római vérű nem? Mégiscsak egy csapatban vagy Julius Caesarral vagy Marcus Aureliussal! Ha szláv lennék (van bennem némi, de érted), akkor biztos azt fetisizálnám. Sokat is hoznak ki ebből az emberek, apám nem azért olyan amilyen, mert latin vérű, mikor hát 150 éve nem beszélnek románul kb. Hanem mert nem tudott az anyjától elszakadni, ragaszkodós latin f4sz, mint az olasz fiúk, akik az anyjukért kicsinálják magukat xdddd Az árulás, meg, hát tudja az mindenki, germán, szláv, latin, csak nem mindenki villant akkorát mint a gci románok XD (ami krva nem vagyok, mondom vitéz vagyok) xddd
2023. márc. 26. 00:43
 17/29 A kérdező kommentje:
Ez igaz, egészséges, jó állapotú fehér fiatal vagyok, nem kéne folyton kib4szni magammal, igazad van és köszönöm, no meg hat ott vannak a jó kis olasz fasiszták, no meg tradicionalisták, mint Julius Evola vagy Scaligero, római Seneca stb. stb. Mocsok mindenhol van, jó is meg rossz is, örülök, hogy magyar vagyok, jó állapotban egészséges, nem kell túlreagálni, aki g3ci, az a maga felelősségére gci krva.
2023. márc. 26. 00:46
 18/29 anonim válasza:
Én szerb meg Máramarosszigeti is vagyok mármint felmenőim onnan származnak ilyen soha eszembe nem jutott hogy emiatt nem lennék jó ember, ha valóban komoly a kérdés akkor tényleg csak egy idióta öngerjesztő dolog ez nálad, ugyanis a származás semmilyen személyiség jegyekkel nem jár együtt a személyiséged a különféle külső behatások alapján alakulnak ki. Legjobb példa erre az egypetéjű ikrek, ők egymás természetes klónjai mégis még hasonló neveltetés hatására is akár teljesen más személyiség alakul ki náluk, tehát ez is azt bizonyítja hogy a származás semmiféle hatással nem lesz a személyiségedre
2023. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha a második világháborúra gondolsz, jelezném, hogy a magyarok is ki akartak ugrani a háborúból, csak nekünk nem sikerült.
2023. márc. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Fsms ***** válasza:
57%
Sztálin is úgy jellemezte őket, h a román nem egy nemzetiség, hanem egy foglalkozás. Ez sok mindent elmond.
2023. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!