Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyiket vàlasztanàd?

Melyiket vàlasztanàd?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Hosszú ,de kevésbé izgalmas élet
Rövid,de fullos minden téren
14 szavazat
1 2
 1/13 Lucifer-666 ***** válasza:
Mennyi az a rövid?
2023. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Én 27 éves koromra kimaxoltam amit akartam, ennek tekintetében várom a továbbiakat. Ki tudja? Lehet 50 évesen megdöglök, és az is lehet, hogy majd csak 8x évesen. Vagy az is lehet, hogy holnap elüt egy autó.
2023. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A hosszú mondjuk min 90 vagy fölötte. A rövid az max 30. És tudatàban vagy annak hogy akkor vége
2023. márc. 26. 06:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi van, ha valaki hosszú ÉS izgalmas életet akar élni? Az "izgalmasság" mennyire káros az egészségre, vagy veszélyes? Esetleg valamilyen konkrét dologra is gondolsz?
2023. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az izgalmas az hogy sokat utazik, bulizik, szexel, az örömöket halmozza, sok barátja van stb.. Mìg a nem izgalmas az az pl hogy munkàba jàr reggeltől estig és utàna is csak hazamegy aludni,ritkàn mozdul ki, egyedül van és nincsenek baràtai.. Viszont a kettő nem lehet egyszerre
2023. márc. 26. 08:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Ill az izgalmas még az higy mindenben benne van kérdés nélkül..pl ugorjunk le egy sziklàról egy elhagyatott szigeten.. nem tudja hogy alatta a vizben van-e kő de ugrik stb ilyen is beletartozik az "izgalmasba"
2023. márc. 26. 08:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülye, aki "egyszer élünk", vagy "valamikor meg kell halni" felkiáltással bármire hajlandó. Még abban sem lehet biztos, hogy a rosszul sikerült akció végén meghal, felteszem elég sokan hülyülnek és/vagy nyomorodnak meg így, évtizedekre tönkretéve a családjuk életét, nem beszélve a sajátjukról, esetleg ha balesetet okoztak, idegenekéről. De ugyanezt gondolom az ivásról (mérték nélkül), a drogozásról (kivéve talán fű, bár nincs tapasztalatom), és a cigizésről (ami ugye rohadt drága is). Tehát legyen izgalmas az élet (valakinek, engem nem izgat), de ilyenek nélkül szerintem.
2023. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lucifer-666 ***** válasza:
54%
Izgalmas életet. (dögleni a tengerparton és vacsorázni).
2023. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
#8 Úú, ez tetszik, csak egészítsük ki némi piával és prostituálttal.
2023. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8-9 Na ez jól hangzik 😄
2023. márc. 26. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!