Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvárhatom, hogy a húgom...

Elvárhatom, hogy a húgom lépjen ki iskolából, ha én is kiléptem egyetemről? Úgy érzem most nem vagyunk már többé szinkronban.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy otthon maradtam egy pszichikai betegség miatt, de már úgy érzem nem tudok az életbe visszacsatlakozni. Mit tegyek? A húgom élete nem mehet tovább normálisan, ha az enyém a saját hibáim miatt elromlott.

2023. márc. 27. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És a hugod erről hogyan tehet? Mit vétet?
2023. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem varhatod el, es ha a kerdesnek barmi valosagalapja van, akkor a legjobb lenne ha soha tobbet nem beszelnel a hugoddal, semmilyen temaban, semmikor. Azt is felejtsd el hogy letezik.
2023. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze ehhez a húgodnak?

Az az ő élete.

2023. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ez kamu. Ellenkező esetben pszichiátert javaslok.
2023. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem pszichiáter kell, hanem masszív szedálás és gumiszoba.
2023. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is? Te nem vagy komplett, az már biztos. Menjél el valami terápiára.
2023. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Hogy mi? Azért mert neked nem úgy alakult az életed, most a tesódtól elvárod, hogy vállaljon szolidaritást és ne tanuljon, tegyen tönkre mindent, csak azért, nehogy az legyen a szóbeszéd, hogy a fiatalabb vitte többre? Én a húgod helyében megtagadnálak, ilyen önző testvérre nincs szüksége. Ezt mondom úgy, hogy én az első éveimet pszichiátriai kezelés miatt elcsesztem és csak 27 évesen lett meg az alapdiplomám.
2023. márc. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
és ezek után még "szeretet", "egyenlőség"...
2023. márc. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Te magad vallod be, hogy saját hibád. Ne keverd bele a húgodat... Saját önzőségedből ne avatkozz az ő életébe, basszus...


Nagyon megkeseredett személy lehetsz.


A húgod élete egy külön út, foglalkozz a sajátodéval, amin bőven van mit javítanod.


Semmivel nem lesz neked jobb, ha beleavatkozol az ő életébe. Viszont az önfejlesztésnek van értelme. Az más kérdés, hogy mennyire nehéz magaddal szembe nézni és helyretenni saját dolgaidat és önmagadat.


Én is ott hagytam sulit, legkisebb húgom tavaly végzett egyetemen. És?


Nem attól lesz jobb életed, hogy máséba beleavatkozol. Azt megsúgom sok olyat simerek, akik életét nem a papír és társai határozták meg, hanem a személyiségük, önismeretük, erősségeik ismerete és azoknak kamatoztatása megfelelő módon.


1. Saját életedért, utadért te felelsz (főleg huszonéves kortól)

2. Bármikor tanulhatsz még

3. Önmagad rendbetétele az alap az élethez

4. Önismerettel lehet igazán karriert megalapozni.

5. Mindegy mi milyen nehéz, nem lehetetlen. Az más kérdés ki a tehetetlen.


+ne rángass bele saját dolgaidba senkit, főleg ne ilyeneken kattogj, hogyan tegyél keresztbe húgodnak, mert ez visszataszító.


A rosszindulat és társai nagyon sok esetben önhiba, önismeret hiánya és annak következményeinek terméke az emberekben.


Másokon élik ki bánatukat, komplexusaikat... És ez nagyon nem szép dolog.


Az ilyen személyek miatt, akik nem magukkal foglalkoztak... Csak mielőbbi kiszakadásra sarkaltak az alkalmazotti munkakörből.


Ne legyél olyan paraszt, mint azok, akik pl nekem is keresztbe tettek, csakmert menekültek önmaguk és maguk által teremtett savanyú élettől.


S nem egy történetet ismerek, ahol az ártatlan személyeknek felesleges nyűg a megsavanyodott réteg.


Válj ki ebből és szedd össze magad.


Jobban éreznéd magad, hogy a húgod is rosszúl lenne összetört lélekkel, hogy a testvére tönkretette az életét vagy beleavatkozik a tesó olyanba, amiből neki, mint húgnak hátránya lenne?


Ha savanyodni akarsz, az a te dolgod! Ne bántsd a leányzót! Sőt, maradj távol tőle...

2023. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén remélem,hogy valami troll vagy...Nem várhatod el senkitől sem,hogy azért tegye tönkre az életét,mert te saját hibádból ezt megtetted.Nem ismerlek szerencsére,de egy gusztustalan önző embernek tűnsz a kérdés alapján.
2023. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!