Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktatok naplót írni?

Szoktatok naplót írni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran írtok bele? Mikről szoktatok írni? Mióta írtok naplót?
2023. márc. 30. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor elkezdtem, mert imádok írogatni de mindig elfelejtem vagy megunom egy idő után. Vissza olvasni viszont egy élmény, csak ajánlani tudom, hogy legalább bele kezdj.

Gimis koromban nyilván arról írtam, hogy kivel háborúztam épp, meg melyik srácnak mondtam volna okét. Nagyon vicces elolvasni, hogy ami akkor nagy probléma volt most már semmit se jelent.

2023. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Naplónak mondani túlzás, de minden évben van egy kis " zseb noteszem " amibe a fontosabb dolgokat fel szoktam írni, mármint nem előre, hanem utólag mikor van valami.
2023. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

41/F


igen, mivel van egy kis kettyóm (maladaptív daydreaming, szorongások), így írom ki magamból a feszkót

minden xrrt ami csak kijön…

van benne minden, nagy a katyvasz:

Amik feljönnek emlékek, önboncolgatas, önmarcangokás, “morning pages”, napi történések, írka-firka, egyben álomnapló, edzéseimról is vannak bejegyzések, meg filozófiai agymenèsek…

a negyediknél járok eddig, 2019 óta írom

nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wow 3. Én most írom a 7.et
márc. 31. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!