Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha molesztáltak?

Mit tegyek ha molesztáltak?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete egy férfi a buszon leült mellém és olyan dolgokat mondott hogy miket csinálna velem, majd megfogta a combomat és elkezdte simogatni. Azóta nem merek buszra szállni. Minden nap gyalog megyek azóta az iskolába. Szerencsére csak pár kilométer. Apummal élek és neki nem szeretném elmondani ezt az egészet. 3 opció van vagy biciklivel vagy gyalog megyek az iskolába. A harmadik opció az az hogy megkérem egy barátomat hogy vigyen el a suliba mivel itt 1 utcára tőlem és ő biztos segítene. De őszintén szólva nem tudom mit tegyek.:(

2023. márc. 31. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

1 sulipazochológus

2 beszélsz egy olyan tanárral erről akiben megbízol, közel állsz hozzá

3 nem tudom mi a helyzet anyukáddal


Beszélj!

2023. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
A mai buszok már be vannak kamerázva, el lehetne kapni. Érthető a traumád, vagy hogy akkor és ott lefagytál és nem kértél segítséget (pedig ott és akkor a sofőrnek szólva rendőrt hívott volna azonnal), de ilyenkor hajtóvadászatnak kellene indulnia, mert az ilyenek azt fogják gondolni hogy következmények nélkül bármit megtehetnek. Ezt kellett volna tenned, és nem csak többet buszra nem szállni. Arra is rá fognak kérdezni, hogy mi ez a hirtelen váltás, neked pedig jót tenne ha kibeszéled magadból ami történt és nem hagyod hogy ez uraljon.
2023. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
74%
Mondd el annak a tanárnak, akit a legjobban szeretsz! Ne félj.
2023. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

szerintem mond el az apukádnak, és szólj neki hogy egy darabig kísérjen el a buszon.

És tegyetek bejelentést.

2023. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!