Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy gyógyíthatatlan betegek vagytok, és fél-1-2 éven belül biztosan meghaltok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elmondanám annak a nőnek, akibe szerelmes vagyok, hogy szerelmes vagyok belé(je).
2023. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elutaznék megnézni a tengert.


Elrendezném az ügyeimet.


Aztán már csak pihennék, együtt lennék a szeretteimmel és sokat imádkoznék, hogy jó helyre kerüljek és ne legyen fájdalmas az átkelés.

2023. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm... én kb ebben a helyzetben vagyok. 72000 forint a rokkantsági ellátásom.

Szóval kapuzárási pánikra nincs lóvé. Marad a depresszió. Az legalább még ingyen van.

2023. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
20%
Kokain, heroin, dizájner drogok az összes pénzemből. Szerintem el se jutnék odáig hogy a betegség végezzen velem...
2023. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Passz. Persze, elgondolhatok én mindenfélét, de abban a helyzetben lehet más lenne.
2023. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
26%
LSD is jó mert nagy menyiségben megszűnteti a félelmet-halálfélelmet és így pozitívabban kihasználható a maradék idő...
2023. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék,mert a legtöbb szerettem már meghalt.

Egy percet nem sírnék miatta.

Elutaznék a tengerhez,minden barátomnak elmondanám milyen klassz emberek,beszélnék a kiszemeltemmel,hogy mennyire jól tette nem engem választott,és remélem,hogy nagyon boldog lesz.

Egy biztos,teljesen nyugodtan mennék el.

2023. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!