Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha rossz házasságban elhunyna...

Ha rossz házasságban elhunyna a házastársad és több éve nem szexeltél,de kitartottál mellette és tisztelted mit tennél?

Figyelt kérdés
Gyerek, vagyon ... szóval van minden, de kivagy...mit tennél? 40-es férfiként?
2023. máj. 28. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a kérdés.

Özvegy vagy, előbb-utóbb enyhül a gyászfolyamat, helyükre kerülnek a dolgok; társat keresel magadnak. Ez a normális.

Hogy legalizálod-e a kapcsolatot, hogy mikor mutatod be óvatosan, lassan a gyereknek, az más kérdés.

2023. máj. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Már a kiindulási helyzet is irreális.

Negyvenes férfi... több éve nem szexel?

Az impotens, a jövőben sem lesz jelentősége számára a szexnek.

Ráadásul rossz házasságban sok mindent el tudok képzelni, de tiszteletet...?

Ezek az idióta kérdések honnan jönnek?

Mit kell hozzá fogyasztani?

2023. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es. Igenis lehet tisztelet egy kevésbé boldog házasságban is. Mert sok minden összeköt nem csak a tegnap este. Ott a család a gyerekek, a közös múlt, a sok nevetés, az emlékek. Egy házasságban napmint nap dolgozni kell ahhoz, hogy működjön és hozni kell álldozatokat. Mert tisztelem a másikat és tudom mire volt képes értem. Az élet néha sokkal nehezebb mint azt feltételeznék egyesek. Igen egy 42 éves férfinak is van merevedése hidd el és nem 5 másodperc alatt megy el a kedve a szextől.
2023. jún. 1. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:

"Igenis lehet tisztelet egy kevésbé boldog házasságban is."

A kérdésben rossz házasság szerepel.

Nem tudom, neked mi a rossz, de nálam a veszekedés, bizalmatlanság, megcsalás, erőszak, bántalmazás jelenti a rossz házasságot, nem az, hogy dolgozni kell meg áldozatokat hozni. Azok egy normális párkapcsolat velejárói.


"Igen egy 42 éves férfinak is van merevedése hidd el és nem 5 másodperc alatt megy el a kedve a szextől."

Miért ne lenne? Egy nyolcvan évesnek is van. Vagy lehet. A gond az, ha évek óta nem szexel. Az nem normális. Az beteg, orvoshoz kell fordulni vele. Ha lepontozol, akkor is.

2023. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden rossznak van jó oldala is! Ezeket nem egyformán éljük s dolgozzuk fel, ezért vagyunk emberek. Minden kapcsolatban más és más a lelki kötődés. Társunk elvesztését is mindenki másként dolgozza fel, van aki rövid idő alatt s van aki hosszú hosszú évek alatt, vagy talán soha.

Részvétem.

2023. jún. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Biztos, hogy nem az lenne az első dolgom, hogy keressek vakakit, akivel szexelhetek. Egy ideig maximum maszturbálnék, az is teljesen kielégítő tud lenni, aztán majd ha enyhül a gyász és adódik valaki, akkor esetleg szóba jöhetne új kapcsolat.
2023. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!