Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítene nekem egy...

Valaki segítene nekem egy kicsit ebben a dologban?

Figyelt kérdés

Néha az életben azt sem tudom , hogy mit akarok legtöbbször mintha csak úgy csinálnám a dolgokat. A munka helyemre is mikor megyek be oda is csak úgy megyek. Szinte döntések nélkül élem az életem. Viszont sokszor van az , hogy eszembe jutnak dolgok sőt többször eszembe jut az is ,hogy weblapszerkesztőt elkezdeném megint és abba dolgoznék még több más dolgok is , hogy ezt meg amazt csinálnám csak valahogy mégis nehezen venném rá magam , hogy csinálnám a dolgot, dolgokat.Szeretek olvasni még érdekelnek más témakörök is van mikor tanulnék is valamit csak néha nem tudom mit. Kicsit mintha olyan elveszett ember lennék a világban az életben. Már 28 éves vagyok van egy kislányom akivel nagyon de nagyon jól kijövünk egymással egy szóval szeretjük egymást. Csak akkor sem érzem magamban a motivációt, nem érzek dolgokat, nem érzem/tudom ,hogy mit akarok nagyon ritka. És mondom legtöbbször csak úgy úszók az árral csak úgy megyek és csak úgy csinálom a dolgokat szóval olyan fura más nekem ez a dolog ez a nagybetűs élet vagy hogy mondjam meg olyan egyedülibis lennék. Valaki valahogy segíthetne nekem dolgokban akár privátban vagy emailben vagy Facebookon mert néha olyan értelmetlen nekem minden.

Előre 8s köszönöm



2023. máj. 31. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez depresszió. Menj irvoshoz. A kislányodat egészségben fel kell nevelned. Cselekedned, dolgoznod kell.
2023. jún. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem depresszió, csak nem tudod, hogy ki vagy és mit szeretnél. Ezt kell megtalálni és nem lesz motivációs probléma.
2023. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan találjam meg?
2023. jún. 1. 15:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valami önsegítő könyvet tudnátok erre ajánlani? Vagy videókat?
2023. jún. 1. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű viszonylag. Kell vele foglalkozni, de annyira nem bonyolult. Végig gondolod, hogy mi érdekel és az adott pillanatban minek örülnél és azt csinálod. Ha ezt sokszor végig gondolod (lehet elsőre nem fog könnyen menni), akkor egy idő után automatikusan tudni fogod, hogy mit szeretnél és az nagy motiváció.
2023. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!