Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez egyáltalán lehetséges?

Ez egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Sokszor vannak rémálmaim, de már megszoktam őket. Igazából két kérdésem van. Lehetséges, hogy egy álmot 2× vagy többször álmodjak? A második pedig: hogy tudtam meghalni az álmomban? Ez nem volt az a tipikus rémálom. Minden jól indult. Beszálltam egy autóba és ott elvittek egy sötét utcába. Ott egy nő egy késsel cafatokra vágott. Ezek után anyám elvitt mamámékhoz és megpróbáltak összerakni. Elméletileg az álomban nincsenek órák és nem lehet meghalni.

2023. jún. 5. 18:56
 1/3 anonim válasza:

1. Lehetséges

2. álmodban mielőtt meghalnál hirtelen fel kellene ébredj.

álmodban nincs idő.

2023. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. számtalanszor álmodhatod ugyanazt. Kicsit monomániásnak tűnik, de lehet, hogy ébren is az vagy.

2. az álomban kívülről látod magadat.

2023. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgyvan én is mikor álmomban meghaltam láttam magam kivülről. Láttam hogy ott fekszek a kocsi alatt és meghaltam senki nem látott engem de én mindenkit láttam próbálták újraéleszteni a testemet de nem sikerült
2023. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!