Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék magamon...

Hogyan változtathatnék magamon, hogy ne legyek ennyire kicsapongó? :S

Figyelt kérdés

Sajnos ha valami nem úgy történik, ahogy én szeretném elkezdek káromkodni és szidni a másikat. Nem idegből jön ez az egész hanem egyszerűen így reagálom le a dolgot, pedig általában elég nyugodt természetű vagyok. Akikkel jóban vagyok soha nem tudnék rájuk egy rossz szót sem mondani, még ha felidegesítenek, akkor sem. De ha egy számomra közömbös vagy ellenszenves emberrel beszélek sajnos megint elő jön ez a probléma. :S


Elnézést ha egy kicsit hosszúra sikeredett.


Előre is köszi a válaszokat.


18/F


2010. okt. 11. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor másra hárítod a haragod, és a saját magadban való csalódást, amiért nem úgy alakult a dolog,ahogy te akartad. Ilyenkor inkább állj meg egy percre és gondold át a helyzetet, jobb megoldást nem igazán tudnék javasolni.
2010. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kicsapongó az teljesen mást jelent
2010. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Önző vagy és gyáva! Csak azzal mered megcsinálni aki nem számít mi? De abba belerúgsz azért egyet-kettőt nehogy már neked legyen a rossz legyen rossz neki! Nem érdekel semmi más csak önmagad, az se hogy a másiknak hogy esik! De akikkel jóban vagy ezt azért nem mered megcsinálni mert nyuszi vagy hozzá.


Tényleg olyan veszett nagy dolog lenne 10-ig elszámolni egy ilyen helyzetben és arra gondolni, hogy esik a másiknak az, amit tenni készülsz... ennyi, nem nagy dolog.

2010. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0:08-as ezt most miért ilyen hangnemben kell? Változtatni akar, ha nem vennéd észre és akkor szerinted önző?
2010. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen önző mert ha valami baj van csak az érdekli h NEKI jó legyen és az Ő mérgét és idegességét le tudja vezetni és eszébe se jut, másoknak mit okoz ezzel. De ha már neki is van vesztenivalója ezzel, akkor bezzeg nem meri!


Utálom az ilyen embereket!

2010. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na te kellesz ide miss tökély. Mért bunkóznék azokkal akik nem érdemlik meg ? Gondolkodj már. Te a legjobb haveroddal is úgy beszélsz mint akit utálsz? Te sem érted miről beszélsz de mind1 nem vitázok legyen igazad.

Írhatod az osztást a következő üzenetbe is nyugodtan... válasz nem lesz rá. Bírom a kritikát is nem úgy mint egyesek. ;) Legalább leírtad amit gondolsz. Ennyivel is okosabb lettem ;)

2010. okt. 14. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:

„Mért bunkóznék azokkal akik nem érdemlik meg?” Na hát ezt kérdem én is... miért bunkózol a totál ismeretlen emberrel aki nem érdemli meg.

„Te a legjobb haveroddal is úgy beszélsz mint akit utálsz?” Nem, de mindenkinek, még az ismeretleneknek is megadom az alapvető emberi tiszteletet! Ennyi!!!


Egyébként meg nem foglak osztani meg nem kell túlragozni nem vagy te hülye nagyon jól tudod mire gondoltam.

2010. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!