Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félek a jövőmtől,...

Nagyon félek a jövőmtől, félek, hogy nem fogom vinni semmire, meghallgatna valaki?

Figyelt kérdés
Mindig törtető voltam, szerettem versenyezni, jól tanultam. Négány évvel ezelőtt történt velem valami, amit nem szeretnék leírni, de azóta azt érzem, hogy nem élek, nincs kedvem semmihez, félek emberek közé menni, nincs önbecsülésem és végtelenül szomorú vagyok. Az egyetemet már nem volt lelki erőm befejezni, azóta csak sodródok az árral, 4 éve ez megy, kétszer neki kezdtem az egyetemnek újra, de azt éreztem megfulladok ott, nagyon öngyilkos akartam lenni. Mindig úgy képzeltem, hogy meg fogom találni a helyem a világba . Aggódom a jövőm miatt, öregnek érzem magam és azt érzem bármerre akarok nyitni az balul sül el. Félek, hogy már fel sem vesznek sehova, hogy ennyi idősen alig van munkatapasztalatom.El vagyok keseredve és azt érzem senki nem segít, senkit nem érdeklek és azt érzem ez már soha nem lesz jobb. 25/N

2023. jún. 8. 13:52
 1/3 anonim válasza:
Mi a kérdésed?
2023. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mesélj, hallgatlak.
2023. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meghallgatlak vagy elolvaslak. Ha gondolod írhatsz privátot.

Ismerős, amit leírtál. Van rá gyógymód. Nem vagy egyedül.

35/f -Krisztián

2023. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!