Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezhetek barátokat?

Hogy szerezhetek barátokat?

Figyelt kérdés
nincsenek:( esetleg melyik netes oldalon adjak fel hírdetést? ...
2008. dec. 30. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Az internet megöli az emberi kapcsolatokat. Ahelyett, hogy a gép előtt ülsz és siránkozol, foglalkozz a hús-vér emberekkel. "Nézz szét" az osztálytársaid között, járj az érdeklődési körödnek megfelelő szakkörökre, foglalkozásokra, sportolni, és ismerkedj. A közös hobbi már egy jó alap a barátságokhoz.
2008. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pl: az iskoládban, biztosan találsz olyat, aki szívesen barátkozik veled, add önmagad mindig! Így jó barátaid lesznek. Legyél kedves.Barátokat szerezni nem könnyű feladat, de megéri megpróbálni.
2008. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 yuda ***** válasza:
100%
Kétség kívül van igazság az előttem szólók írásaiban-de látnod kell,hogy ahogy te is-ők is ide írtak-szóval nem kell ezt az internetet még leírni az emberi kapcsolatokban-sőt,hogy ellen példát mondjak,több ismerősöm,közöttük az öcsém is ilyen oldalnak köszönheti a működő párkapcsolatát.-szerintem nem kell ezt hirdetnek különösképpen,elég ha felmész népszerű chat oldalakra,pl.chat.hu,vagy myvipen is van,bár utóbbiban inkább gyerekek vannak (igaz te sem írtál életkort),igazából engem nem érint azért nem tudok többet,csak akartam hangsúlyozni ezt a másik oldalt is,mert így teljes a kép.
2008. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, h igazuk van az előttem szólóknak. Amúgy az internet nem reménytelen, az egyik legjobb barátommal interneten keresztül ismerkedtünk meg. Akkor baj az internetes ismerkedés, ha az egész kapcsolat csak az interneten marad meg, magyarul nem találkoztok, nincs semmi személyes dolog...


Amúgy járj szakkörökre, járj nyitott szemmel... keresd a közös hangot(osztály, iskola, munkahely, szakkör, stb; mindegyik jó). És ne tagadd meg önmagadat soha, mert akkor egy olyan "barátot" kapsz, aki az eljátszott énedet fogja megszeretni, nem az igazi önmagad. Hajrá;)

2008. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az internet NEM reménytelen. Nagyszerű barátokat ismertem meg az interneten keresztül, a legjobbak innen kerültek ki.

Ismerkedős oldalak (hotdog, myspace), esetleg iwiw, myvip, ezeket tudom ajánlani. Ne ronts rájuk rögtön, szép lassan ismerkedve:)

2008. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még kiegészítésképpen:

Én szinte mindennap találkozom az interneten megismert barátaimmal, akad 2-3, aki nem lakik valami közel (300-400km), de ezt is megoldjuk:)

2008. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

HOT DOG MINT ISMERKEDŐS OLDAL????!!!!!!! OLYAN BUNKÓK OTT H AZ NEM IGAZ...ÉN IS FENN VOK DE CHAT-EN NINCS SOSE NORMI EMBER...SZERENCSE KELL HOZZÁ AZ 100...

13\L

2009. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
se iskola,se meló,20vagyok már,szertem az embereket,csak az a baj hogy mindednhez van önbizalmam,,,csak az emberi kapcsolatokhoz nem...ha elmegyek mondjuk konditerembe én nem merek hozzá szólni az emberekhez..pedig annyira vágyom jó barátokra..gondoltam feladok hirdetést és ez a kérdés ezért született meg ha lesz netem akkor érdemes e esetleg milyen oldalon lehet hírdetést feladni vagy ez ciki??? amúgy köszi a válaszokat!
2009. jan. 5. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Hirdetésed szövege az lenne, hogy barátokat keresel? Ez ciki. De megértelek. Csak ne hirdetést adj fel.
2009. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4. válaszoló

tényleg ismerkedős oldalakon lenne célszerű probálkoznod.

vagy vannak ezek a levelező társat keresek, és társaik...

azoknál. hidd el, vannak még csomóan, akik hasonló cipőbe járnak mint te. Meg próbálj magadba nézni: miért vannak gátlásaid? Ezeket a gátlásokat hogy tudnád feloldani?

És tegyél meg minden értük, h sikerüljenek.


amúgy az utolsó válaszolónak annyit mondanék, h nem ez lenne a szövege, hanem pl.:

Sziasztok!

xy vagyok, x éves, x helyről, zárkózott, csöndes. Szeretem ezt és ezt, ilyen és olyan zenét hallgatok stb, és levelező társat, barátot keresek ismerkedés céljából.

vmi ilyesmi:D

2009. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!