Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan csináljam azt, hogy ne...

Hogyan csináljam azt, hogy ne foglalkozzak mások véleményével? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Sajnos annyira rossz ez a tulajdonságom és annyira nem tudom,hogy hogyan változtassak ezen.Még egy ismeretlen is,ha csúnyán néz rám teljesen a szívemre veszem és rosszul érzem magam tőle.

A másik az,hogy gyerekkoromban kövér és csúnya voltam ami miatt sok bántást kaptam,de akkor még nagyon elfojtottam magamban és ez most 20 éves koromra jött ki,ezért néha elkap a dühkitörés és kiadom magamból a felgyülemlett mérget,ami miatt újabb bántások lesznek felém.Nagyon rossz ez így és nagyon szeretnék rajta változtatni.


2010. okt. 16. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

1)Ne legyél csúnya, és kövér( jófrizkó, menő cuccok, szoli)

2)Találj 1 jó hobbit, nyerj versenyt=önbizalom.

3) Vedd körül magad mindig barátokkal. Ők terelik a figyelmed, + önbizalmat adnak.

4) Hallgass mp-t, ha olyan kőzegben vagy, ahol folyton +jegyzéseket tesznek rád. Így nem hallod őket=nem rágódsz rajtuk.

5) A dühöd sportban vezesd le.

6) Keress vkit, aki meghallgat, és jó tanácsokat ad(pszichológus, lélekelemző barát).

7) Elemezd ki papíron a téged negatívan minősítő embereket. Írd le, ők miben rosszak. Legalább annyit találsz majd, amennyi benned is rossz= nem vagy rosszabb náluk.

8) Nézd meg, KI utálatoskodik. Ha szellemileg, külsőleg alattad áll, a véleménye Nem számít.

Ez az én túlélési stratégiám, és mindig bejött. Az önsajnálat nem. :)

2010. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Akárcsak rólam írnál... :D


De én már kezelem!! Tudod hogy?


Van egy tablettám: LASZAROM tabletta!


Reggel "beveszem" és tojok rá ki mit gondol, mit csinál, mit mond, hogy néz rám...


Nekem bejött :)

2010. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nézz olyan filmeket, amiben a főszereplő csaj tök magabiztos és leszarja h mások szerint gáz(pl a Szökőhév) és utána gondold azt, h ennyi erővel te is lehetsz ilyen
2010. okt. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
9) szexelj többet.
2010. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én magamba fojtom. Nagyon rosszul esik, de nem törődök vele. Én még mindig kövér és csúnya vagyok szóval megértelek:) Nincsenek barátaim se. De mondom, nem törődök vele. Max itthon kisírom magam. Amúgy mi az a LESZAROM tabletta, mert nekem is jól jönne:)
2010. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na jövőhéttől én is beveszem a Leszarom tablettát :D

Egyébként majd eljön az a pont, amikor már téged se fog érdekelni, olyannyira, hogy tényleg lefogsz sz@rni mindent.

én egyébként azt szoktam, hogy senki sem tökéletes mindenkinek vannak hibái. Vagy arra gondolok, hogy

vannak emberek akik sokkal rosszabb körülmények között élnek. pl ott vannak az éhező gyerekek, a mozgássérültek, stb...

Adj hálát Istennek, hogy egészségesnek születtél.

Ja és, ha úgy gondolod menj el pszichológushoz. De ha gyógyszeres kezelést akar adni, akkor ne fogadd el!!!Azzal még csak rosszabb lesz. De mindenféleképpen jót tenne, ha kitudnád beszélni vele azt a sok rossz dolgot.


L

2010. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értem el a magabiztosságot, hogy a 15. szülinapomon, amikor már elegem lett abból, hogy mindenki beszólogat és semmibe vesz, azt mondtam magamnak: "Én vagyok a tökéletes, a minta, amiről a többi ember készült. Ha valaki valamiben eltér tőlem, az már nem lehet tökéletes." Nagyon egoista szöveg, de nekem bevált. Az a lényeg, hogyha valaki azt mondja, hogy pl.: rossz a hajad, miből veszi hogy a tiéd a rossz? Miért nem az övé az? Minden relatív. De te viszonyíts mindent magadhoz képest. Ha a hajad rövid, az a tökéletes. Nehogymár azért legyél te csúnya vagy ügyetlen, mert nem olyan, mint xy-nak. Érted? :P
2010. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Zenehallgatás tényleg nagyon jól jön, ha egy többórás buszozáson végig megjegyzéseket és röhögcsélést kell hallgatni az teljesen kikészít.

Másrészt fontos h az ember elégedett ellazult legyen. Én pl ideges vagyok ha éhes vagyok, ezért ha degeszre eszem magam képes vagyok optimistán állni a világhoz. :D

2010. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!