Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nem érzem jól...

Mit tegyek, ha nem érzem jól magam sehol sem, mert mindenhol bántanak?

Figyelt kérdés
Otthon is meg a suliban is eleget,de ezt már enm bírom tovább.
2009. jan. 1. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Én sose ártottam senkimek,és mégis enegm bántanak ok nélkül.Mindenért lehurrognak,meg hasonók.Így hogy lehet élni normálisan?
2009. jan. 1. 21:21
 2/3 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha kamasz, akkor ez totál normális. A pubertás. Átesik rajta mindenki, ha nem...

a fontos, hogy nem biztos hogy másokban kell keresned a választ. Kevés az önbecsülésed, ez baj. Próbálj csinálni valamit ami független ezektől a helyektől. Pl.: Sportolás - fuss, az nem drága és a saját szabályaid szerint kell tenned, csak legyen akarat erőd. Itt magadnak bizonyítasz.

A következő, ha már megy (nem két nap) hogy megpróbálsz a "problémás" helyeken alkalmazkodni. Nekem sok problémám volt régebben azzal, hogy harsányabb vagyok másoknál. Mégha nem is teljesen, de visszavettem és az emberek mertek velem beszélni. Aztán itt van, hogy lehet féltékenységből hurrognak le a suliban.

Tanárok? Akkor nem úgy teljesítesz ahogy ők elvárnák.

De a legfontosabb, hogy magadban tudod helyre tenni a dolgokat és lehet hogy ha leülsz és leírod a rossz és jó tulajdonságaidat akkor megvilágosodik hogy mi lehet a tényleges baj.

Sok erőt hozzá és türelmet!

Üdv

2009. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg az okát, és próbáld megoldani, nem tudunk részleteket sajnos, ha gondolod, írd meg. Egyet jegyezz meg, mások kedvéért ne csinálj olyat, amit nem akarsz, ha az nem kötelező (sulis dolgozat ugye kötelező, de bohócot csinálni magadból nem).
2009. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!