Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van mindig ez az érzésem?

Miért van mindig ez az érzésem?

Figyelt kérdés

Szóval az osztályomban nem vagyok valami kedvelt személy. Ez részben az én hibám is, mivel sok ideig elég lenézően és otrombán viselkedtem velük. És sokszor,sőt mindig, az az érzés fog el, hogy valahogy az iskolába feleslegesen öltözök fel jól, feleslegesen nézek jól ki, mert azzal csak mégjobban utálni fognak. Nem tudom, lehet nincs ebben logika, valaki még érzett igy ?

Nektek mi a véleményetek erről ? Ti hogyan viselkednétek egy olyan osztályban ahol szinte mindenki utál ? És még 1 kérdés: folyton pánikolok a jegyek miatt. Nem is magamért annyit, mint az osztály miatt. Irtó ciki rossz jegyet kapni egy ilyen osztályban. Hogyan álljak hozzá ?


2010. okt. 17. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L,bocsi elmaradt
2010. okt. 17. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Tanulj rendesen

2. Ha tudod hogy a te hibádból utálnak ne nyavalyogj hanem viseld a következményeket.


Mindenre van megoldás. Ha akarsz megváltozhatsz, és talán ha nem kezelsz mindenkit úgy mint egy kutyát, nem fognak utálni.

2010. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De itt nem arról van szó, hogy én hogy tanulok, mert más kaphat 1-est is, azt mondják rá, hogy a tanár hülye


Szóval nem ez volt a lényeg, nem értem minek okoskodsz

2010. okt. 17. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod elviselni hogy okoskodnak, ne tegyél fel kérdést.

Ha rendesen tanulsz nem kell pánikolnod a jegyeid miatt, ráadásul talán még fel is vesznek a felsőoktatásba.


Másrészt ez csak egy pici része volt a mondandómnak, de érdekes módon te csak erre reagáltál. Talán mert ez volt az egyetlen aminek ellent tudtál mondani?

Aha... bizony ám. Ebből látszik hogy a probléma súlyosabb mint gondoltam.


Elsősorban nem is az osztálytársaiddal kell szembenézned... hanem önmagaddal. Az sokkal nehezebb. Vajon önmagaddal tudsz őszinte lenni?

2010. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

-tanulj keményebben hogy ne kapj egyest és akkor nem lesz ciki.

-pár aprósággal éreztetheted az osztálytársakkal hogy változtál vagy legalább is akarsz, legyél kedvesebb

remélem segítettem

2010. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

legyél kedvesebb...nem kell szeretned őket...de mégis minden nap velük vay, neked is jobb ha kellemes légkört alakítasz i magad körül...

Legyél figyelmes, kedves, segítőkész, vevő még a rossz poénokra is.

Hidd el nem csak papolok velem 11-14 éves koromig volt ez aztán változtam, komolyodtam és egyre inkább elfogadtak :) Újabb barátokat szereztem az osztályban, kicsit hangadóvá váltam az által h a kívánságokat közvetítettem az ofőnek és sokmindent lerendeztem :) ilyenek. De nem megalkuvás és csicskáztatás...azt sosem hagytam!!!! És megköveteltem a tiszteletet, velem senki nem beszélhet rondán ,még annyit sem h h.ülye, jól tanulok (nem vagyok egy kitűnő, de az átlagom 4 egész felett van)

Hajrá!

2010. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!