Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted te hova fogsz...

Szerinted te hova fogsz "menni"? Pokol vagy menny?

Figyelt kérdés
És miért?:)
2010. okt. 19. 06:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2010. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Én sztem újjászületek.. Reménykedem.

Ha meg nem, akkor inkább Pokol, mert ott lesznek a haverok és a buli :D

2010. okt. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Remélem a pokolra megyek, mert ott több az ismerős.
2010. okt. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Én a föld alá, ez az egy már 100%-ban biztos, a többi nem.
2010. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha a Biblia szerint kell jol elnem ahhoz, hogy a mennybe kerüljek, akkor a pokolra jutok..
2010. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
"Ha meghalok, tudom hogy a mennyországba kerülök, mert a poklot már megjártam. "
2010. okt. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

hát az attólfügg hogy értik -e odafenn a poént:D

alapvetően "jó ember" vagyok, segítek ahol tudok, csöveseken, állatokon, árváknak, minden egoizmusomat belevíve mondom hogy legalább a szívem a helyén van.

DE. ezenfelül rossz vagyok:D a ne paráználkodj részt többízben áthágtam, és bár másnak nem szokásom direkt ártani, de nem élek mintaéletet.

2010. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a pokolra, de amúgy fogalmam sincs milyen életet kell élni ahhoz hogy valaki a mennybe kerüljön. Manapság már csak az kerülhetne oda szerintem aki megrögzött vallásos, tagja valami gyülekezetnek, szórol szóra mindent betart, szóval...
2010. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

e két dolog nem egy hely...és át lehet élni mindkettőt akár mostani életünkben is, mivel ezek tudatállapotok. de egyébként halál után számíthat az egyén egy bűnbánatra...nevezzük pokolnak, mert majd átéli a gonosz tetteit saját bőrön...mindaddig, amíg meg nem érti, hogy az nem volt jó...azután pedig mennyei állapotba kerül, ahol megnézi hogy mit is kell még tanulnia, hogy megfeleljen az univerzumi valós életnek, az egyetlen szabálynak, és folytatja itteni fejlődését, újjászületés formájában, mindaddig amíg meg nem értette a rendszert. :)


a kérdésre válaszolva is-is...bár a pokol nem biztos, ha így folytatom. :)


ui.: ezek tehát nem olyan dolgok, ahova bekerülsz halál után és örökre ott maradsz. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, ez egy felfogás, amire nincsbizonyíték. részemről egyikben sem hiszek, ugyhogy nem a megtérítés a célom... Csak volt erről vitám, és mélyen bennem maradt. Te így látod, ebben hiszel, neked ez az igaz. Ettől függetlenül - bár mondom én sem hiszek benne - elképzelhető hogy létező hely, hiszen az is csak egy hit. De azthiszem mire ezt megtudjuk már nem beszélhetjük meg.
2010. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!