Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatok hozzám...

Hogyan találhatok hozzám hasonló embereket a környezetemben?

Figyelt kérdés

Szeretném ha lenne valaki, akivel jól megértenénk egymást.. hasonló lenne az érdeklödésünk és még közel is lakna (Pécs).

Csak fogalmam sincs, hogyan találhatnék rá egy ilyen valakire. Mert az, hogy most kiírom ide ezt a kérdést, még nem jelenti azt, hogy egy olyan valaki, akiröl beszélek fent van ezen az oldalon és olvassa is :S


Magamról meg annyit, hogy nem túlzottan kedvelem a nagy társaságokat, szóval nem vagyok bulizós fajta. Inkább a nyugis sétákat meg kettesben hülyéskedést vagy épp komolykodást szeretem :)

Elég nyugis vagyok általában, megértö és kicsit félénk is (bár már egyre kevésbé, mert próbálok változtatni ezen). Viszont ha olyannal vagyok akit jól ismerek akkor be nem áll a szám és mindenröl képes vagyok beszélni :)

Ha valakit megkedvelek ahhoz nagyon ragaszkodok, ezért sose verem át azt akire igazbarátként tekintek.

Zenében leginkább a rock-ot és hasonlókat szeretem, na meg az olyan számokat amiknek van mondanivalója.


Remélem, hogy idetalál valaki aki magára ismer, de ha nem akkor is szívesen fogadnék valamit tanácsot, hogy hol lenne érdemes próbálkoznom...


16/L


2010. nov. 6. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy korombeliekkel ismerkednék csak és csak barátkozás céljából :)
2010. nov. 6. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
most lesz vagy 10 ilyen válasz hogy "szia, én ilyen vagyok"
2010. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak Szegedről. :D

16/L

2010. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak 200 km-errel arrébb. 19/F
2010. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak 200 km-errel arrébb. 19/F

De tényleg.

2010. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Merrefelé is? :D
2010. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyire segítetek nekem :(
2010. nov. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!