Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelmes, fültágítós...

Van értelmes, fültágítós ember? Jelentkezzen, kérem! Nem provokálni akarok.

Figyelt kérdés

Kérlek, ne gyere azzal, hogy fültágító fúj, milyenmár, stb. Nem az ellenzők véleményére vagyok kiváncsi. ^^


Kort is, légyszíves.


2010. nov. 8. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nincs, és megmondom, hogy nem, nincs értelme.


17/F

2010. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Értelmes fültágítós ember? Remek oximoron, muhaha
2010. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát túl bonyolultan fogalmaztam meg a kérést a ti értelmi szintetekhez.

Ennyi erővel én is mehetnék a Dohányzás témába, oltani a népet. De semmi értelme nem lenne, mert nem kíváncsiak a véleményemre, és nem szoknak le, csakmert én azt írtam nekik.

Talán gondolkozni kellene.

2010. nov. 8. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Van értelmes, fültágítós ember? Kb annyira ritka, mint az okos szőke nők. Ismerek pár srácot akinek van tágítója...a fülén keresztül meg lehet pittyantani az orrát. Amúgy a cigiről le lehet szokni, de a fül tág marad.
2010. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A fül összehúzódik. Legalább nézz utána, mielőtt írsz valamit.
2010. nov. 9. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Nézd meg az amerikai "niggereknél" mi a divat...kitágítják a fülüket, oszt kiveszik a tágítót és nagy lelógó fülük lesz. Náluk ez a menő.


Szerintem tágítsd ki, mert a tini agyaddal ez cucc oszt majd megjön az eszed és akkor várjad, hogy a füled megint normális legyen. Ha nagyon kitágítod SOHA de SOHA nem lesz a füled a régi tágítás után. Esetleg sebészeten levágnak belőle. Szerintem te vagy az akinek informálódnia kellene.

2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Lehet h ez most egón fog hangozni, de sztem én értelmes vok. Bár még nincs fültágítóm, de szeretnék. Nem olyan hatalmasat, csak 1 picit... de az is az.

18/L

2010. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Elnézét,de hadd mondjak valami újat.A tágított fület vissza lehet varrni.

A másik dolog pedig az,hogy nekem is van fültágítóm,és értelmes ember vagyok.

2010. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, de hadd kérdezzek valamit: ki a franc akarja varrogattatni a fülét, mikor elég, ha nem tágítja a világba?
2010. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előzőnek teljesen igaza van. Amúgy amit már varrtak az már sosem lesz az igazi. ElőfordulHAT, hogy az egyik füle nagyobb lesz mint a másik.

Sakkor az ilyenek között keresel értelmeset??

2010. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!