Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek hogy túlságosan vonzódom...

Félek hogy túlságosan vonzódom a lányokhoz ezért nem tudom kifejezni az érzéseim őszintén?

Figyelt kérdés

Pl ha egy csaj megölel, akkor én nem ölelem meg, mert félek hogy rmfogják hogy lezbi vagyok..ami részben igaz is mert vonzódom a lányokhoz is. És mikor közel kerülök 1hez akit kedvelek, akkor egész fura gondolataim támadnak, de félek hogy ez látszik rajtam...:DD

Viszont senki sem akar egy ilyen csajjal barátkozni mert hogy : 'ú szerelmes leszel belém fúj' vagy nem is tudom:W Kicsit fura mit gondoltok?


2010. nov. 15. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennél már csak az a durvább, amikor az öltözőben valamelyik igencsak szimpatikus lány megkér, hogy mondjuk takard, amíg átveszi a melltartóját :D


Amúgy senkivel nem kell megosztanod, hogy tetszenek a lányok is. Ha észre is veszik rajtad, bizonyítani nem tudják, szóval egész nyugodtan használj ki minden olyan alkalmat, amikor lehetőséged nyílik közelebbi kapcsolatba kerülni valakivel.


(Te jó ég, nem tudom, mi van velem, mintha nem is én írtam volna...XD )

2010. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Mióta érzed ezt?

2010. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem debrecenben laksz?
2010. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy még te sem tudod biztosan, hogy mit érzel. Hogy akarsz-e valamit a lányoktól, vagy sem.

Szerintem igenis merj közeledni lányok felé (persze csak barátilag) úgysem lehet ezt észrevenni. Ez tuti! Csak egy kicsit még jobban aggódsz emiatt, ami egyébként teljesen természetes. De ha nem engeded, hogy egyáltalán esélyed legyen ilyen helyzetben tapasztalni, hogy konkrétan mit is akarsz, addig nem is fogod pontosan tudni. És attól, hogy nem tudsz róla, még ugyan úgy van. És egyre csak rosszabb lesz...

A barátok meg nem ehhez szabják magukat. Erről egy elég meggyőző történetem van is. Ha érdekel írj privátban.

A lényeg: ne fogd magad vissza. Nem kell kihirdetni, de teljesen bezárkózni sem. ;)

2010. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi kedvesek vagytok :) Amúgy 17 vagyok és már 4éve így érzek
2010. nov. 16. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:

16:32 vok

és 18 éves + énis 4 éve ;)

2010. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!