Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jogosan van...

Szerintetek jogosan van lelkiismeret furdalásom? (kis dolog, de mégis rossz)

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, barátom dolgozik. Neki sokkal jobb laptopja van és rábeszéltem nagy nehezen, hogy kis időre cseréljünk. Kell nekem sulis rajzolóprogramhoz (mérnöknek tanulok) kis időre. Emiatt ő alig jön netre, mert lassú a gépem, meg nincs rajt sok minden ő meg nem tud telepíteni.

Jogosan érzem rosszul magam miatta,hogy nála van a rosszabb gép és alig tud csinálni valamit vagy mivel 4 éve együtt vagyunk ennyit megtehet? (nemsokat találkozunk suli miatt)

21l


2010. nov. 23. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mennyire fontos, amit csinálna?
2010. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon.. netezés szinte... emailek stb.
2010. nov. 23. 22:42
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ennyit igazán megtehet, sokkal nagyobb áldozatok és lemondások várnak még rátok szerintem a jövőben!:) Szerintem az nem lenne normális, ha a szórakozása miatt rontanál az egyetemen..
2010. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ennyit bármikor megtesz az ember a párjának. Sőt, szerintem ő érezné magát rosszul, ha a gép miatt nem tudnál jól teljesíteni.
2010. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az lett volna a természetes hogy ő ajánlja fel... Legalábbis az én párom ilyen, sajnálom hogy érdembeli választ nem tudtam adni a kérdésre
2010. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hívhat is valakit a telepítéshez és osztozhatnátok a költségeken.
2010. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi mindeninek, :)

majd én feltelepítem neki.

2010. nov. 24. 10:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Négy éve együtt vagytok, a srác dolgozik.

Én már rég vettem volna neked egy normális laptopot a helyében. :)

2010. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most vittem vissza neki. Bevallotta, hogy egy hétig tiszta ideges volt miatta. Nemtudja mért, csak zavarta. Pedig tuti szeret. Rossz érzés ez nekem:(
2010. nov. 27. 18:17
 10/13 anonim ***** válasza:

alap, hogy kölcsönadta.

Majd háláld meg neki "valahogy" :D

2010. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!