Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha elöl vagyok a gyk toplistáj...

Ha elöl vagyok a gyk toplistáján, az azt jelenti, hogy netfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:

ühüm.

Gondolom, hogy napi 5 óra felett ülsz a géped előtt...

2010. dec. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D Én netfüggő vagyok? 36-odik vagyok ebben a kategóriában :D

Napi max 2-3 órát gyakorizok. A többi más :D

2010. dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 34. vagyok a régi toplistán, szerintem ez már jelent valamit
2010. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül vagy netfüggő, lehetnek más okai is ennek az eredménynek:

- régebbről gyk-ezel, mint az átlag

- megnyerő a stílusod és felpontoznak sokan

- minőségben jobbak a válaszaid,mint másoknak, mégha mennyiségileg kevesebb válaszod is van, mint másoknak

- valóban netfüggő vagy, bár nem mert elől vagy a toplistán, az internetfüggőségnek más jelei is kell legyenek, pl. figyelmen kívül hagyod az ídő múlását, amikor nettezel; problémát okoz otthon vagy a munkahelyen akár az egyszerű feladatok elvégzése is, mivel lefoglal az internetezés; elszigetelődsz a családodtól/barátaidtól; bűnösnek érzed magad a hálózat használata miatt, mivel már megjegyezte számos személy, hogy túlzásba viszed a nettezést;

Abban az esetben, hogyha ezen okok közül több is rád vall, akkor megvan rá az esély, hogy internetfüggő vagy.

2010. dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hátha elől vagy akkor van sok választ adsz:Ha sok választ adsz akkor van időd.Ha van időd akkor az gépezéssel töltöd..Szerinted?:D
2010. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hol található az a lista?
2011. jan. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a menüben, a főoldalon van komplett, amúgy meg kategóriánként.
2011. febr. 3. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!