Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tehetném magam magabzto...

Hogyan tehetném magam magabztossá? Ti is ilyenek voltatok ilyen korban? Ha igen, nektek hogy sikerült legyőzni? Van vmi gyakorlat rá, vagy vmi?

Figyelt kérdés

olyan ruhákat,kiegészítőket hordok amik tetszenek,amibe jól érzem magam.ha kifestem magam,tuti,hogy nem erősen,csak szépen szolidan.:)

14 ÉVES LÁNY VAGYOK,ÉS ABSZOLÚT NINCS ÖNBIZALMAM.:S


2009. jan. 17. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézz végig magadon külsőleg, belsőleg, és vedd végig azokat a dolgokat, amelyek tetszenek magadnak, és büszke vagy rájuk.

Meg viselkedhetsz úgy is, mintha lenne, és idővel kialakul.

2009. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :))))

bár ezta utolsó sort nem értem:S

tudna még vki segíteni,nagyon örülnék neki:D

2009. jan. 17. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy úgy viselkedsz, mintha magabiztos lennél, és így idővel valóban magabiztossá válsz.
2009. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jajj,értem.

hálásan köszönöm,nagyon sokat segítettél:-))))))

2009. jan. 17. 19:16
 5/6 A kérdező kommentje:
más vki tudna még segíteni?fontos lenne!!!!!
2009. jan. 17. 20:13
 6/6 anonim válasza:

Szerintem is igaza van az előttem szólóhoz,próbálj egy szerepet eljátszani ,hogy te magabiztos (laza)vagy, és bátran

válalj be merő cucokat is pl.valami élénk szinű polókat(persze ami neked is tetszik) ,mert szerintem az is árulkodó, hogy milyen az önbizalmad

remélem segitettem ,ja és én is 14 vagyok :D

2009. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!