Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos, szomorú és depresszi...

Magányos, szomorú és depressziós vagyok. Mit tehetnék? Kihez forduljak segítségül?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve depressziós vagyok. Nincsenek barátaim, mindenki (még a szüleim is) elfordultak tőlem. Jártam pszichológushoz, voltam Budán a Vadaskertben, de nem segített...


Teljesen elhagyott az életerőm, az önbizalmam is romokban. Én vagyok az osztály lúzere, csúfolnak, utálnak. Nem látom értelmét az életnek. Nem hiszem, hogy valaha boldog tudok lenni. De nem lehetek öngyilkos, mert akkor csak nagyobb kárt tennék a családomban, és azt nem szeretném. De boldogan akarom végigélni az életemet.


Ki tudna segíteni nekem? Mit tehetek? Ki volt ilyen helyzetben, és hogy lábalt ki belőle? Kérlek, segítsetek :'(



14/L


2010. dec. 7. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia ismerem ezt az érzést,de megtanultam kezelni.

Az öngyilkosság nem old meg semmit,ezt felejtsd el!

Ha gondolod írj levelet nekem priváton

és levelezhetünk,ha ez segít neked :)

2010. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom Pest megyei vagy.... Kár pedig én barátkoznék veled..
2010. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Táncterápiáról hallottál? Kellene táncolnod sokat. Tanulj meg a Youtube-ról. Amúgy, ha boldog akarsz lenni, a kedvenc dolgaidat részesítsd előnyben. Ez azt jelenti, hogy törődsz a saját jóléteddel. Mások is így csinálják. Sorold fel, egyáltalán mit szeretsz vagy szeretnél.
2010. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, rendesek vagytok :)

Második válaszoló, Veszprém megyei vagyok, nem pesti, ha gondolod írhatsz privátot, és beszélhetünk :) Harmadik válaszoló: Megfogadom a tanácsodat, pár éve úgyis sokat táncoltam, és jól éreztem magamat, úgyhogy köszönöm, hogy eszembe juttattad :D amúgy szeretek még zenélni, olvasni, rajzolni... lesz elfoglaltságom bőven, így elterelem a figyelmemet a rossz gondolatokról :)Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 7. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak annyit fűznék hozzá, hogy annak valami oka csak van, hogy a szüleid is elfordultak tőled nem? Nekem ez a problémám úgy változott meg, hogy valamilyen szinten újrakezdtem az életem. Elkezdtem edzeni, sportolni amitől visszajött az önbizalmam. Átmentem egy távolabbi suliba, ahol senki nem ismer, és tiszta lappal indulhattam.
2010. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!