Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogy tudnám...

Szerintetek hogy tudnám betartani az újévi fogadalmamat?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy megfogadtam hogy többet nem iszok egy korty alkoholt se mert elég sok pénzem ment már rá amit egyébként más hasznos dologra költhettem volna.Most megfogadtam hogy nem iszok de elég nehéz lesz betartani mert elég sok haver szereti az alkoholt és hát gyakran lecsábítanak a kocsmába egy sörre amiből ugye a végén nem egy lesz hanem sok xD Volt már belőle problémáim is (kocsmai verekedés,ittas vezetés stb.)Milyen módszerekkel oldhatnám meg azt hogy ne igyak egy korty alkoholt se?

Vagy csak akarat erő az egész?


2011. jan. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
kezdj el füvezni:D
2011. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AkaraT: Egy szigorú feleség kell hozzá semmi más :)
2011. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a linken van egy cikk ezzel kapcsolatban, talán segíteni fog.


Mindenesetre sok sikert hozzá, én drukkolok, hogy sikerüljön!

2011. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igyál de keveset. Az én módszerem: csak annyi pénzt viszek hogy pont annyira legyen elég amitől nem ba ok be túlságosan:D
2011. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első

azt inkább kihagynám xD Elég volt belőle xD

második

még korainak tartom az esküvőt xD

harmadik

köszi a linket meg a biztatást.Elolvasom.

negyedik

az a baj hogy nálam nincs olyan hogy kevés.Volt olyan mikor tényleg csak egyetlen egy sörre mentünk le este 8 kor a haverokkal és reggel 6 ra értem haza full részegen xD Vagy mondjuk egyedül is jól elvok ha van nálam egy üveg wisky meg 10 doboz sör.Nem vok rá büszke de ez van.

2011. jan. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!