Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért zavar, h a legjobb bnőm...

Miért zavar, h a legjobb bnőm jóba van a pasim legjobb haverjával? =/

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
lehet h kicsit tetszik neked a pasid haverja vagy talán a barátnőd nem öszinte vagy nem tudom bocsi hogy csak ennyit tudtam neked segíteni sajnálom írnál az én kérdésemre az volt hogy mitől félsz pl pókók stb a tiéd alatt van a kérdésem remélem valamit tudtam segíteni de ha nem akkor sajnálom bocsánat...
2011. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önzésnek tűnik.
2011. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jason Becker ***** válasza:

Furcsa nekem a kérdés. Neked a legjobb "BARÁTNŐD", a pasidnak meg a legjobb "HAVERJA". ???:O

Nem vagy te egy kicsit féltékeny? Biztos vagy te abban, hogy a legjobb barátnőd az BARÁT és nem csak haver?


Erre mondják: "Láttam én már éjjeliőrt nappal meghalni"...ha érted, mire célzok. Nehogy csalódj!


Hmm... érdekes

2011. jan. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, már nagyon régóta nagyon jóba vagyunk barátnőmmel.. és valamiért zavar h a barátom(pasim) legjobb barátjával, akik szintén nagyon régóta jóba vannak, most jóba lett.. =/
2011. jan. 14. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
féltékenység vagy önzés. vagy kitudja. talán tudatalatt tetszik a pasid barátja vagy csak irigy vagy mert veled nincs jóban, vagy kevesebb időt tölt veled a barátnőd és ez idegesít. ezt neked kéne inkább tudnod.. hiszen mi nem ismerjük a körülményeket..
2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen.. azt hiszem ez a megoldás.. hogy vele jobba van, mint velem.. =/ nah mindegy. :D
2011. jan. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!