Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16/F - Mi legyen? Lehet hogy...

16/F - Mi legyen? Lehet hogy ettől később eltűnik az érdeklődésem/sünk a lányok iránt? Én nem hiszem de ha ráérsz légyszíves olvasd el és írd meg ait gondolsz.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, mindketten 16 évesek vagyunk, én mondjuk úgy vonzódok hozzá, ő ishozzám gondolom a lentebb írtak miatt, de ő nem annyira mint én. Persze én sem vagyok meleg, csak az a gond hogy én tovább akarnék menni ennél, ő meg nem, mert úgy gondolja hogy ebből később még baj lehet, hogy "bemelegszünk", vagyis hogy meleggé válunk. Én úgy gondolom hogy biztos hogy nem lesz így, nekem is volt már csajom meg neki is, meg lesz is ettől függetlenül.


Az elmúlt két hétben túlságossan is "összemelegedtünk". Mult szombaton már nem is tudom miért, de akkor kezdődött minden. Kb 1 órát ölelkeztünk az ágyán mikor náluk voltam. Tegnap este náluk aludtam és néztünk filmet, folytatódott az ölelgetés, aztán simogatás lett belőle, aztán már ott lenn is simogattuk egymásnak, de utána mondta hogy fáradt és inkább aludjunk. Ma délelőtt folytattuk. Már vertük is egymásnak, de nem odáig hogy elmenjünk, aztán később neki sikerült, de a végén félrevonult és mondta hogy ne nézzem, aztán amilyen hülye vagyok mondtam hogy ha már idáig "eljutottunk" akkor miért ne mehetnénk tovább is? (vagyis ez alatt a szopást értem) de mondta hogy nem, és még próbálkoztam egy kicsit, de aztán már jönnöm kellett haza. Azt mondta hogy nem akarja mert gusztustalan, meg azt is mondta hogy nem tudja hogy akarja-e, meg azt is hogy most nem mert most volt orgazmusa és nincs hozzá kedve. szal majd jövő szombaton. De én már nem tudom mit is akar mert anyányszor ez szóbajön mindig mást mond.Meg azt mondj hogy az túl b uzis, de nemhiszemn hogy ez a probláma mert ha azt vesszük ez az egész az...


Az lenne az egyik kérdésem, hogy ha ez köztünk marad, és harmadik személy sosem tudja meg akkor nem gond ha ilyeneket csinálunk? mármint hogy előfordulhat hogy ettől melegek leszünk? Most akkor én vagyok túl hülye, hogy nem mérem fel a kockázatot és hogy mi lehet belőle később? Vagy jól gondolom a dolgot? Mert én úgy gondolom ettől nem leszek meleg, mert attól még a csajok is érdekelnek, de ha ez jó érzés, feltéva ha mindkettőnknek az, akkor csinálhatjuk tovább? Nem kell attól tartani hogy "bemelegedünk"? Persze én semmit sem szeretnék ráerőltetni amit nem akar, mert ez ugyanannyir az ő döntése is mint az enyém. Ha azt mondja hogy haggyuk abba és soha többé ilyet akkor azt is megértem (bár ezkutén már nehezen viselném), de talán pár hónap alatt el tudnám felejteni (vagy nem) az egészet. Me mindig mondja hogy ez már nem fér bele (gondolom a barátságba), de én úgy gondolom abba az fér bele amit mi akarunk hogy belférjen.


Na szoval összefoglalva a kérdés: Feltéve hogy ő is akarja és tényleg csak ez az egyetlen problémája a dologgal akkor nyugodtan folytathassuk ezt?


REMÉLEM ÉRTHETŐEN LEÍRTAM MINDENT, ÉS PLS NE KÜLDJETEK TIRPÁK VÁLASZOKAT, EZ TÉNYLEG NAGY PROBLÉMA, ÉS JOBBNAK LÁTTAM IDE KIÍRNI, MERT HA NEM BIZONYOSODOK MEG BÁRMLYIK VÁLASZRÓL IS, AKKOR EZEN FOGOM TÖRNI MAGAM EGY HÉTIG BIZTOS, AZTÁN ATTÓL FÜGGÖEN HOGY JÖVŐHÉTEN MI LESZ, SZERINTEM UTÁNA IS, MERT NEM AKAROM ELHITETNI VELE HOGY SEMMI GOND NEM LESZ BELŐLE, MERT ATTÓL FÜGGETLENÜL HOGY ÉN ÍGY GONDOLOM MÉG LEHET.


2011. jan. 23. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha valaki homoszexuális, az csinálhat bármit, akkor is az marad. Mint ahogy ha hetero vagy, akkor nem dönthetsz úgy, hogy most akkor meleg leszel. Ez nem döntés kérdése, ez így van. Ha alacsony vagy, nem döntheted el, hogy mostantól magas leszel... Remélem érted.
2011. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodan folytassátok... Én most 25 éves vagyok, velem egy évvel korábban, 15 évessen kezdődött, kb. egy évvel azután amikor új suliba kerültem, mi is ugyanezt csináltuk egyik haverommal, mivel gumira nem akartunk költeni, meg eleve betegesnek gondoltuk a dolgot, sosem raktuk be egymásnak ha ez érdekel, de ti azért még itt nem tartotok. De ne hagyjátok abba azért mert a haverod azt hiszi, hogy b*zi lesz, mi erre nem is gondoltunk akkor, és nem is lettünk azok, pedig minden héten többször is előfordult hogy kivertük egymásnak vagy esetleg több is, mert úgy nagyobb volt az élvezet. Egyébként hülye egy felfogás a haverodé, nekem most is van barátnőm akivel tavasszal lesz az esküvőnk, és a haverom akivel ezt csináltam szintén van neki barátnője, és azóta is nagyon jó haver maradt. De tényleg ne erőltesd a barátodra ha nem akarja. egyébként ez normális dolog szerintem, semmi gusztustalan sincs benne, ha mindketten akarjátok csak rajta, nem lesz befolyással a jövőbeni életetekre, de soha se mndjátok el senkinek, még akkor sem ha nagyon megbíztok benne, mi sem tettünk, mostni barátnőink sem tudják és nem is fogják.

Remélem segítettem nektek. F/25

2011. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Első válaszoló: Szerintem épp azt akarja mondani hogy nem homokosok, szerintem inkább biszxuálisak lehetnek, ami ha titkoban van semmi gond sincs vele, ezzel nem szeretném a melegeket bántani persze. Egyébként meglepően sok ilyen eset van, a veletek egykorúak 10%-a csinál ilyet kb, szal ne parázzatok, egyszer éltek, élvezzétek az életet és ne féljetek attól h ez miatt melegek lesztek, ez hülyeség, meleg az aki nem a nőket szereti, de ez már nem fog megváltozni, ha most érdekelnek a csajok akkor később is azok fognak. ;)
2011. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek de már mindegy :/ Voltam olyan hülye hogy a haverom észrevette h kiírtam a kérdést és elolvasta a 3 választ (amit azóta látom már törölek a modik hálistennek), szal mondta hogy álljunk le inkább. Bármennyire is szeretném, nem erőltetem, ha neki nem jó nem kínzom vele és majd igyekszem leplezni hogy még mindig akarom.
2011. jan. 23. 18:55
 5/8 anonim válasza:
100%
Ez hogy melegek lesztek tőle hülyeség. A haverod csak nem akarta azt mondani neked hogy ő nem akar semmit, ezért úgy tesz mintha akarná de nem lehetne. Az ilyen 13-14, de legkésőbb 15 éves korra azért kialakul hogy csajoz/pasihoz/mindkettőhöz vonzódsz. Ha jól veszem le nem vagy bi, csak kb. "beleszerettél" a barátodba. Bár velem még nem volt ilyen, szerintem semmi gond sem lenne belőle ha folytatnátok... 19/L
2011. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De végülis már mind1 h lenne-e v nem, abban lehet h tényleg van valami hogy ezt a "b*zik leszünk"-t csak kitalálta h nekem könnyebb legyen feldolgozni, de így inkább még nehezebb is.
2011. jan. 23. 20:46
 7/8 böiler ***** válasza:
0%

Erre gondolsz kedves kérdező:


"Az igen. :D Igazi jó barátok vagytok. :D Azt a kurv_. :D Oké, hogy a Depresszió megénekelte, hogy sokkold a rendszert... De, ez... B_szd meg. :D Az komoly. Milyen cukik lehettek. :D 16 éves kis homártasik egymásnak feszülnek. :D Gratulálok.

Értem én, hogy volt már barátnőtök, de az nem azt jelenti, hogy feljogosít arra, hogy buzuljatok. :D Csak egy kérdésem lenne. Mit válaszolsz arra, ha azt mondom, hogy fasz_ a víz?


17/F (Idősebb srác nem jöhet szóba nálad? Csak hozom a fogtechnikusomat, Dr. Martenst. :D)"


Valóban igazat kell adnom neked, nektek. Ebben van a jövő. Tehát ahogy csak tudtok, mindent bele. Ha érted mire gondolok...;) Szólj a kedves barátodnak, hogy semmi baj. Hagyjátok a pics_ba a lányokat, csak a baj van velük. Nem finghatsz előttük seb. Én megértelek titeket. És sajnálom az első megnyílvánulásomat, már teljesen másképpen látom a világot. Bárcsak mindenki olyan lenne, mint ti. :)


17/F

2011. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak most olvastam a kérdést. Na mi a helyzet veled/veletek azóta?

Ettől nem lesztek melegek, inkább arról van szó, hogyha idáig eljutottatok, akkor a hajlam már megvan! Benned főleg, a barátod meg még nem tudja/tudta.

2012. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!