Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Undorodom a legtöbb fiataltól,...

Undorodom a legtöbb fiataltól, attol hogy mindenki ugyanyazt hordja mert menő, attol amit a tévék a fejükbe tukmálnak, a mondvacsinált sztároktól stb. Ez milyen felfogásnak nevezhető?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a megtervezett életet, inkább utazgatnék, aztán ahogy jön, legszivesebben kikerülnék a nyilvántartásbol, elegem van hogy bárki szemmeltarthat,akinek van olyan hosszu keze, a korrupciót is ebböl is kifolyólag...meg ilyenek, kiváncsi vagyok van e olyan szubkultúra vagy valami aminek hasonló a felfogása? :)
2011. febr. 6. 10:51
 1/8 haggyámán ***** válasza:

Akkor miért nem utazgatsz? Senkinek nincs megtiltva.

Néhány gondolat rám is igaz.

Legszívesebben kimennék Londonba a punkok közé, de néhány személyes ok miatt egyelőre lehetetlen. De majd egyszer.. :)

2011. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah :) igazábol én azért nem megyek mert ugye még nem vagyok 18, de utána belevágok a semmibe sztem, már tervezgetem..:D meg amúgyis életem kedvenc pillanatai mikor fesztiválon vagyok pl:)am punkokat énis birom :D
2011. febr. 6. 13:26
 3/8 Cory Rose ***** válasza:
Én meg az ilyen spontán embereket nem értem. A megtervezett élet jó. A szubkultúrák pedig nevetségesek, az összes. Abban igazad van, hogy ezek az egymást majmoló fiatalok is nevetségesek, de jóval több értékes ember kerül ki közülük, mint az ilyen punkok meg hippik és egyebek közül...
2011. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anarchista - nem akarsz szabalyokat, torvenyeket. Ki akarsz kerulni a nyilvantartasbol.


Regebben nekem is megfordult a fejemben h csak elutazok kulfodre elofordult hogy sok zse volt a zsebemben es ilyenkor Ferihegy nagyon csabito.


Amugy most utazgatok rendesen most jottem vissza Risoulbol de 2 heten belul megyek Becsbe. Aztan meg lehet ebben a honapban kinezek Londonba.


Amugy nekem eleg terezett eleem van. Persze elofordul hogy csak ramcsorognek es mar megyek is Szentendrere de ezt is csak azert tudom megtenni mert amugy szervezett eletem van.

Jah am egyetemista vagyok es uzletelek szoval idobeosztas nelkul elvesznek.

2011. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Észre se vetted, de te is olyan rétegbe tartozol aki lázad és azt hiszi ettöl lesz menö, és ezt is a tv-k traktálják nekünk, szoval te is csak 1 birka vagy aki a nyájban böget.
2011. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor undorodjál, nem kíváncsi rád senki sem. és nem minden fiatal hord ugyanolyat, észrevehetted volna...egyébként is, ha azt akarják hordani, hordják, mert abban érzik jól magukat..és a sztárok sem akartak mind sztárok lenni, elhiheted.
2011. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
eh lázadok? jee:D már 5évesen is ugyanezt gondoltam amikor közöm sem volt a tvhez, nem baj... :) nem azt kérdeztem h kit érdekel, hanem az utolsó mondatra hivnám fel a figyelmet...(én nem mondom hogy anyira különleges vagyok, csak ezt gondolom :D )
2011. febr. 7. 17:31
 8/8 A kérdező kommentje:
amugy ez kicsit gáz utolsó szerintem...nem ugy törik rá az emberre reggel az ajtót hogy : gratulálunk, mátol semmitmondó szövegü sztár vagy 'mizu mizu mizu' és ha tetszik ha nem :D elég poénos lenne ez igy :D:D:D
2011. febr. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!