Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy nyerhetném vissza a...

Hogy nyerhetném vissza a figyelmem?

Figyelt kérdés
Midig úgy tanultam eddig, hogy Capuchinot ittam h pörögjek tanulás közben, reggel, suli után este.. de rengeteget.. 5..6 pohár egy nap, imádtam felpörgetett egész héten ez ment már elég rég óta. Egyik este jó cukorsan ittam és szédültem tőle.. nem tudtam tanulni, nem is arra figyeltem amire kéne, ráadásul még fáradtabb voltam.. telefonállás közbe sem tudtam oda figyelni arra amit mondtak többször visszakérdeztem.. azóta tökre káprázik a szemem, mintha folyton álmodnék, többször vagyok fáradt, szinte semmire se tudok figyelni..még amit egy fél perce mondtak is elfelejtem.. néha azt se tudom hol vagyok.. csak ülök és bambulok.. a lelki állapotom se szuper..de teljesen hülyének érzem magam ha ezt elmondanám valakinek.. hülyén hangzik de tökre mint aki más világban él, mintha kezdenék megbolondulni.. najó nem .. :) de abba hagytam a capuchinot azóta mert félek mert nemtudom az nap este mi történt.. azt hittem másnap reggel felkelek és semmi pedig ugyan olyan szédülve keltem és bambulva.. rengeteget elbambulok.. de ha ezzel emennél orvoshoz kiröhögne.. ez olyan nevetséges.. közbe engem baromira zavar.. mit tehetnék h újra a régi legyen a figyelmem? pörögjek és ne legyek ilyen lassú? mit kéne ennem? vagy tennem ahoz?
2011. febr. 7. 13:22
 1/1 anonim válasza:
szia! nekem is fáradtság s figyelemhiány volt a gond.ginzeng tartalmú készitményt szedj,vagy omega 3 tartalmú is nagyon jó.én sok vizet iszom,sok zöldség gyümölcs kevés édes,és zsíros,sportolok,alszok 8-9 órát-mindezt nemrég óta.Azelőtt egészségtelenül éltem kimerült voltam hasonló tünetekkel mint neked.2hete vettem 1 supradyn vital 50+ multivitamint,felpörget.Igaz csak 30 vagyok de ebben több a vitamin mert 50éven felülieknek készült de jobb mint a sima.Énis tanulok,munka is,gyerekek,háztartás stb-ezzel mindenre van energiám.épp most lett akciós a DM-be ginzenges 90szemes aktivál 50+, s többi fajái: max,omega3,energia.Én max-ot már szedtem nem az igazi,de a többit kifogom próbálni.Ja és a túlsok kv ,energiaital a fáradt kimerült ember szivét tönkreteszi,nemjobb lesz hanem rosszabb.Aludj jó sokat és tartsd be amiket írtam,100%hogy jobban érzed majd magad!
2011. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!