Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találjam meg a boldogságo...

Hogy találjam meg a boldogságot? 21/F Nem tudom igazán, hogy mi tenne boldoggá, mi az életem értelme, mivel foglalkozzak.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem például.
2011. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ugyanez a problémám,ha rájössz a megoldásra, szólj. 20/L
2011. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Kerested már? Van már néhány példád arra, hogy merre nincs? Úgy értem kerested valahol, de nem ott volt. Mert kell néhány rossz tapasztalat sajnos, hogy belássad, tévedtem, nem ez az. A végső boldogság Istennél van. Nem a felshő szélén ülő öreg bácsit hívom annak, hanem mindennek a legleső eredetét. Ez az igazi nagy kérdés, ezt a filozófiákban találod meg. A keresés és megértés adja meg az igazi boldogságot. Zarándok út. Kimerítő, kibírhatatlan, és mégis. Paolo Coleho: A Zarándoklat.
2011. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Szia. Ha gondolod beszélgethetünk, írj privátban!
2011. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

az első válasz tetszett :-)


jók az anyagi értékek, külsőségek, pénz, de szerintem nem ez a lényeg


a boldogság szerintem a legfontosabb és hogy találjak egy hozzám illő csajt és természetesen azt csináljam, amit szeretek


de még egyáltalán nem tudom, hogy mit kezdjek az életemmel.

azt viszont tudom, hogy nem akarok beállni a sorba és egy átlagember lenni és élni azok unalmas életét

2011. febr. 10. 22:59
 6/23 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?
2011. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Át érzem a helyzeted, én se tudom még hol a helyem, mibe tudnék kiteljesedni, ezt nehezíti hogy nem kapom meg a megfelelő támogatást. A hiányérzet a kudarcok, és a tehetetlenség megfullaszt. Nem látom a kiutat már, és az egyetlen dolog amim marad az a remény de már az is egyre halványabban. Ha érdekel írj nekem kívülről valahogy mindig könnyebb segíteni :)

Ezt az istenes dumát meg hagyjuk már, tudom nincs jogom másokat becsmérelni, de attól nagyon ideges tudok lenni amikor valami szentfazék ilyenekkel jön.

2011. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok amúgy
2011. febr. 10. 23:09
 9/23 anonim ***** válasza:
Éreztem :D Én is.
2011. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
5. sor: Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre.
2011. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!