Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szedjem össze magam végre?

Hogyan szedjem össze magam végre?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdődött, valahogy minden kicsúszott a kezemből. Előtte életvidám voltam, volt stílusom, magabiztos voltam, voltak életcéljaim.

Aztán összevesztem hozzám közel állókkal, úgy éreztem egyedül maradtam. Nyáron egész nap itthon voltam a gép előtt, nem csináltam semmit. Következménye az lett, h feljött rám 15 kg, még jobban önbizalom hiányos lettem. Levágattam a hajam, mert úgy gondoltam új külső, új élet. De borzalmasan állt, és ez annyira elkeserített, hogy még jobban elhanyagoltam magam. Most kb egy 50 éves nőre hasonlítok 19 helyett. nincsenek céljaim, csak úgy vagyok. Utálok iskolába járni, mert a lányok az osztályból lenéznek, kibeszélnek, stb. Kellene készülnöm az érettségire és a nyelvvizsgára, de semmi erőm hozzám. Mr alig járok be a suliba. Undorodom magamtól és a világtól. Úgy érzem nagyon mély pontra érkeztem. Ehhez hozzátartozik, hogy körülöttem mindenki párkapcsolatba él, nekem csak egyszer volt eddig barátom, és úgy érzem vénlány maradok. Tudom, változtatnom kellene, de nem tudom merre tovább.

Kérlek segítsetek!


2011. febr. 11. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Még valami: eddig volt stílusom, ahogy már írtam, de most egyik nap ilyen lennék, a másik nap meg olyan. Van, hogy ez a "celebes" stílus tetszik, máskor meg a nagyon vidám és színes, utána vagány de mégis nőies. Ezekből, hogy lehetne egyet csinálni?
2011. febr. 11. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok életmód tanácsadó, de szerintem találj magadnak valami hobbit. Akár sport (úszás, futás, kirándulás...), akár más, de valami olyan legyen, ami nem hagy otthon ülni, és persze értelmét leled.
2011. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titokgazda ***** válasza:
Küldj e-mail-t! Segítek.
2011. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos ebben a mai, anyagias világban tudat alatt égünk csonkig olyen dolgokon, h szép vagyok e, stílusos vagyok e,

vajon tetszem e az embereknek, nem néznek e le....? és még sorolhatnánk..

nekünk, átlag embereknek nagyon nehéz megélni ezt a súlyos megfelelési kényszert.

Senkinek nem szabad/kell megfelelni, csakis magadnak!Ha mindíg máshogy szeretnél kinézni, az valószínű azért van, mert sokrétű vagy, minden érdekel, erre legyél büszke!

Tudom mit érzel, azt, h más vagy, mint a többi!

Senkire nincs szükséged, csak saját magadra! Legyél erős, basszál oda, és mutasd meg, h te sokkal több vagy, mint a többi "butítástzabáló" majom!

Ja, kapcsolatok: Én 7 éve tartok ki egy olyan ember mellett, aki sokáig kereste a hozzá való nőt. De lélegben kitartottam mellette, őt akartam, és most kezdem érezni, h én kellek neki.

A jó pálinka is idővel érik, és minél korosabb, annál ütősebb!

Sok sikert!

2011. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lélegben helyett lélekben
2011. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!