Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek felszabadult?...

Hogyan legyek felszabadult? Hogyan adjam önmagam?

Figyelt kérdés
Otthon önmagam tudok lenni, de amikor indulok ugye az iskolába, a második lépcső kanyarban "átkapcsolok" visszafogott üzemmódba. Egész nap nem tudok rendesen felszabadulni. Amikor meg megyek haza, akkor meg átkapcsolok otthoni üzemmódba. Talán azért fogom vissza magam az iskolában vagy egyéb helyeken, mert "szégyenlem magam". Próbáltam ez ellen tenni, de annyira berögzült, hogy alig tudok tőle szabadulni.
2011. márc. 4. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem félsz, hogyha önmagadat adod, akkor majd nem fogadnak el. Próbáld meg mégis. Nem kell folyton, néha nem baj az sem, ha vetítesz is egy kicsit.
2011. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá, majd magától jön, azt fogod adni ami vagy.
2011. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is te ,már kb 6-7 éve ez megy, mióta beindult a korombelik bulizási korszaka mindenki megváltozott(bunkóbb,egyszerűbb,primitívebb lett) és azóta nem vagyok önmagam, mindig röhögcsélek ,de belül olyan rosszul érzem magam ,amit kevés fizikai fájdalom tudna utolérni(najó azért nem, de akkor is elég rossz)

17F

2011. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt úgy hívják, hogy : MEGFELELÉS!

Egyenlőre meg kell felelned a szüleidnek, családodnak, barátoknak, haveroknak, a boltosnéninek, a tanárodnak, a nagymamádnak, az államodnak, az uniónak, a biztonságiőrnek, a barátnődnek, a kutyádnak a macskádnak, a haladnak az akváriumban. A morálnak, az erkölcsnek, az etikának, a törvényeknek stb...stb.

Ha ezekkel megvagy minden nap, minden percben, akkor jöhetsz te, és végre önmagad lehetsz.

2011. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!