Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátom (akit én...

Hupikék törpikék kérdése:

A legjobb barátom (akit én annak tartok) elment egy másik sulba és így kb már csak 2 hetente, ha talákozunk, és akkor is mással van elfoglalva. Próbálok dumálni vele de, már közös témánk sincsen. Nagyon szomorú vagyok, vannak ötletek?

Figyelt kérdés

Ennek a barátomnak mindent elmondhattam és minden 10-edik másodpercben együtt röhögtünk.Egyformán gondolkoztunk és mindig együtt voltunk,de amint már írtam,elment és elidegenedtünk.

Hozzá teszem,hogy neki más a legjobb barátja és ez nekem így elég kínos..


2011. márc. 10. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Előbb vagy utóbb mindenkitől meg kell válnod. Nagyon kevés kivétel van. Ő is élné az életét, te is. Nagy valószínűséggel más főiskolába/egyetemre mentek. Majd máshova költöztök. Persze ez nem mindenkivel van így.

Amúgy meg ha közös témátok sincs akkor nincs mit tenni. Én még 4. után mentem másik suliba, majd utána középsuliba is máshova mentem , mjad egyetemre meg mindenkitől messzebb. Rengeteg "Legjobb barátot" szereztem. De mindig lehet újat szerezni.

2011. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire lesz.r, akkor már rég nem a legjobb barátod sajnos :( velem is történt már hasonló. szóval vegyél egy nagy levegőt, és próbálj meg tovább lépni, mert felesleges olyan kocsi után futni, ami úgysem vesz fel!
2011. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van,de valahogy még nem találtam meg azt az embert aki a helyébe léphetne,pedig már rég keresem.
2011. márc. 10. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:
ne keresd! majd jön magától!
2011. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor várok továbbra is,remélem nem kell sokáig.
2011. márc. 10. 10:58
 6/6 A kérdező kommentje:
De valahogy addig is üres az életem..
2011. márc. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!