Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, fullasztóan hat rám a város, ahol élek, nem tudom magam már jól érezni?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok elveszett, vannak barátaim, egyesületben is bent vagyok, mégis úgy érzem, hogy megfulladok itt, nem tudok "kitörni", folyton ugyanazok a problémák, ugyanazok a klikkek... Amiktől/amikben én megfulladok.

Persze, tudom, hogy problémák, gondok, előbb említett dolgok MINDENHOL, MINDENKIVEL vannak, de én ezt valahogy akkor sem bírom... Szeretem a családomat is, de velük is sokszor olyan nehéz...


Szerintetek elköltözzek?


L20


2011. márc. 15. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy kis időre kivennék albérletet valami olyan helyen, ami tetszik. :) Persze ez függ attól is, hogy mennyi minden tart ott a városodban, iskola, munka, stb...
2011. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
környezetváltoztatás,új emberek megismerése segíthet.
2011. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!