Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt érzem mellőzött harmadik...

Azt érzem mellőzött harmadik vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy baráti kör. Négyen vagyunk, 1 fiú 3 lány. ezen belül néha szokott lenni egy hármas felállás egy baráti körben, egy fiú és két lány. Az egyik lány én vagyok. Na mi nagyon jól elvagyunk és sok jó közös programot kitalálunk. De amikor ez van néha mellőzöttnek érzem magam. Mintha nem lennék ott. (azt hozzá teszem, hogy ebben a helyzetben az említett fiúnál és lánynál nincs szerelmi szál, mert akkor teljesen logikus lenne miért vagyok néha kiszorítva.)

Azt tudom hogy egy ember kétfelé nehezen tud figyelni. Így vagy az egyik személlyel beszélget vagy a másikkal. Ez teljesen normális. Így nem is mindig szerencsés a hármas felállás... Tudom hogy szeretnek és értékesnek tartanak, de valamiért mégse érzem azt hogy figyelnének rám, ha hárman vagyunk. Csak úgy ott vagyok és kész.

Az a legnagyobb baj szerintem hogy "szeretet éhes" vagyok... Annyira jól esne ha néha, csak rám figyelne egy általam kedvelt személy.


2011. márc. 31. 18:56
 1/4 anonim válasza:

-ha nagyon keresed a figyelmet, lehet hogy az ellenkezőjét éred el, mert túl "sok" vagy.

-attól, hogy nincs szerelmi szál, még lehet, hogy vonzódnak egymáshoz.

-ha alkalmazkodással akarsz része lenni a társaságnak, akkor követésre ítéled magad.

-próbálj te kezdeményezni és elhívni őket, akkor alapvetően dominánsabb szereped lesz.

-próbáld ki, hogy mi van, ha teljesen beletörődsz abba amit érzel és szándékosan "csak" legyél ott. ez az első pontban említettnek a fordított pszichológiája és lehet hogy érdeklődést vált ki, ha teszel rá, hogy figyelnek-e vagy sem.

2011. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van...illetve volt.

Rebekával harmadiktól kezdve nagyon jó barátnők voltunk. Aztán jött Niki, és beállt közénk, és így hárman lettünk barátnők. Nem aggódtam, hiszen Rebekával mi úgyis jobb barátnők maradunk..Hát ez a barátság fejlődött szépen lassan, és egyszer csak azt vettem észre, hogy kiránduláson csak nekem nincs párom. Tehát negyedik félévétől egészen mostanáig nincs legjobb barátnőm az osztályban. Persze mindenkivel jóban vagyok, de mindenkinek megvan a saját párja..most nyolcadikos vagyok. Hát, kibírtam. Pedig nagyon igyekeztem. Tényleg...

2011. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem igyekeztem rendbe hozni a barátságunkat. Nem jött össze.
2011. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó, hogy egy ember közénk állt és elvett tőlem valakit. Csak ha hárman vagyunk akkor csak hülyülés megy kettőjük között, én meg valahogy kimaradok. De azért köszönöm a választ!

Neked is köszönöm első!

2011. ápr. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!