Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mit érez, mikor hallgatja...

Ki mit érez, mikor hallgatja az alábbi számot? Legyetek szívesek sokan meghallgatni! Köszönöm.

Figyelt kérdés

Hans Zimmer - Davy Jones


http://www.youtube.com/watch?v=AeEZ4HbIqTM


Csak egyszerű kíváncsiság.


2009. febr. 27. 22:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
AZ eleje, olyan mintha egy baba lennék egy zenélő dobozban , de aztán jön valami sötét, ami a szépséget eltorzítja.
2009. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Nekem olyan megnyugtató (:

Imádom a filmzenéket.. bár nem tudom, de nekem kicsit Harry Potter fílingem van tőle, hiába Karib soundtrack.. :D

2009. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
fájdalmat. nem tudom megmagyarázni, miért...
2009. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

De eszembe jutott, hogy bunkó voltam, hiszen a saját véleményemet le sem írtam!


Nos én kétféleképpen érzek:

1- Van egy ember, először a gyengéd, kedves oldalát "láthatjuk meg", majd, valamiért egy 180 fokos fordulatot vesznek az érzései.

2- Egyszerűen tömör hatalmat sugároz, ami persze egy lepel mögött bújik meg, ez a lepel, most a szám "aranyos" kezdete.

2009. febr. 27. 23:12
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
ez olyan nyomasztó.:\
2009. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

hát nemtudom....

nekem a szám eleje nagyon tetszik, érzelmes és megnyugtató, de mikor felgyorsul akkor meg szinte félni lehet tőle(14/L)

2009. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Tetszett. Nekem semmi bajom sincs azzal, hogy begyorsul, szerintem nem lesz ijesztő sem. Mondom, nekem tetszik.

14/l

2009. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Az eleje olyan (kb 5 mp-ig) mintha Harry Potter filmet néznék, aztán kb 50 mp-ig fekszem a babaágyban. A többi részben pedig üldöznek, és a végén amikor megint ez a kattogás megy, akkor megmenekülök, elbújok valahová.

Nekem ez jutott eszembe!

Giselle

2009. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

Én azt érzem, hogy miért nem vagyok egy hatalmas, hangulatos, kissé sötét koncertteremben ahol élőben hallhatom csukott szemmel, ahogy zeng a dob, meg a többi hangszer...


Hans Zimmer nagyon jó..

...köszi!

2009. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem ijesztő, csak 1 picit baljós egy-egy résznél, de inkább olyan mintha egy történetet mesélne el. Az eleje ugye a békés gyerekkor, és amikor begyorsul, az a zűrös felnőtt kor. A legvégén a lassú rész meg olyan, mintha valaki ülne egy szobában és vágyakozna a régmúlt után.
2009. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!