Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bántok meg másokat...

Miért bántok meg másokat mikor nem is akarom? Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Túl csípős a nyelvem, szarkasztikus a humorom, de alapjában véve nagyon szeretek mindenkit, nem akarok bántani senkit és mégis...:-((
2009. márc. 2. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lol ismerős téma, ezt nem megbántásnak, hanem baszogatásnak hivjuk itt ahol én élek, és általános, azért sértődnek meg az emberek mert nem simernek és azt hiszik komolyan gondolod, egy "hülyülök ember nyugizz" vagy "csak vicceltem nehogy komolyan vegyél" segit :)
2009. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet Asperger-szindrómád van :)
2009. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,sokat későn jövök rá,hogy lehet bántó voltam.Én azt csinálom,hogy csak olyanokkal beszélek így akiket közelről ismerek.Akit nem ismerek annyira azzal távolságtartó vagyok.Ezért ezek az emberek még beképzeltnek is tartanak.Sokan mondják amikor megismerkedünk közelebbről,hogy kellemesen csalódnak bennem,és akkor már igazán jópofának tartanak.

Én valószínűleg kedvelnének,mert kifejezetten szeretem az ilyen emberek társaságát,és sértődős sem vagyok.

2009. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ma ismertem meg valakit, aki eelőször nagyon unszinpatikus volt és eléggé megsértett, de elmondta, hogy ő ezt nem rossz indulatból mondta és utána rájöttem, hogy tényleg tök normális csak nem igazán tudja visszafogni magát! Úgyhogy, ha elmondod, hogy csak vicc volt szerintem, nem fognak rád se megharagudni és hozzászoknak a stílusodhoz hamar :)
2009. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ismerős... egy időbe próbáltam változtatni a stílusomon,kicsit moderálni magam... de rájöttem h nem megy...és akinek nem inge nyugodtam vegye magára :)amit mondok :)

...izgi

2009. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!