Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmodtátok már meg a halálotok...

Álmodtátok már meg a halálotokat? Mikor, hogyan és hány évesen halltok meg?

Figyelt kérdés

Anyum látta a saját koporsóját álmában, de még fiatal volt és férjezett. A lánykori nevét látta a síron és egy évszámot. "Élt 37 évet." Apumtól elvállt és 36. évesen mellrákja lett. A lánykori nevét használta, pedig akkor már megint férjhezment. Túl vagyunk a rákon, szerencsére legyőzte.

Lehet, hogy tényleg megálmodta a halálát, csak valahogy elkerülte?


2009. márc. 3. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is álmodtam már meg a halálomat,nem is egyszer.Azt hogy hány évesen haltam meg álmomban nem tudom,fiatal voltam.Nem tudom miért de én szoktam ilyet álmodni.Hogyan?Balesetben álltalában(amikor ilyet álmodom).Anyukádnak meg nagyon örülök,hogy legyőzte a rákot.
2009. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 13 éves voltam mikor azt álmodtam hogy balesetet szenvedtem egy buszon és belehaltam.Az álmomban a halálomkor 14 éves voltam. Egy kanyaron fordult be a busz és csak én egyedül haltam meg.

Ma már 15 vagyok.

Abban az időben nem buszoztam egyáltalán (nem a félelemért csak egyszerüen nem volt rá szükségem). Ma már sokat de sokat buszozom, mégis egyetlen balestem sem volt (szerencsére).

Nem igazán hiszek az álmokban de már velem is fordult elő sok furcsaság.

2009. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

A korát nem tudom testem halálának, de nem lehettem öreg, hiszen háborúban haltam meg, méghozzá, egy sorozatot kaptam egy kőfal előtt, de nem kivégzés volt, mert rohamsisakban futottam, lőttek ránk.

2009. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is megálmodtam már, 13-14 évesen talán. Homályos, ijesztő erdőben sétáltam hajnalban és egy út vezetett egy nagyon tiszta tóhoz. Ahogy odasétáltam, láttam, hogy tele van halottakkal. Véletlenül hozzáértem és én is bekerültem a tóba, nem tudtam kiszabadulni és végül én is meghaltam a sok hulla között. Borzasztóan megviselt ez az álom akkor :S
2009. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én álmomban autobalesetben haltam meg. A párom exbarátnoje elrontotta a féket!:)..Aztán nem tudom miért de hirtelen egy buszban láttam magam ahogy kiabáltam a hátso ablakbol, amikor a busz neki ment egy betonfalnak...utána már csak láttam magamat a hordágyon ahogy "becipzároznak"...Szornyu érzés volt még napokig!
2009. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra emlékszem, hogy egy autóban ültem, és egyszer csak előttem volt egy ház, és nekicsapódtam, de nem tudom, hány éves voltam álmomban. Viszont ezt nem sokkal az autóbalesetem után álmodtam, úgyhogy szerintem nem álmodtam meg előre a halálomat.
2009. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én 2× álmodtam meg a halálomat...szerencsére már mindkettőről elkéstem:)

-1.álmom:10éves koromban volt,emeletes házban lakunk és azt álmodtam,hogy nyár volt,a nővéremmel voltunk otthon és csöngettek.Kinyitottam az ajtót és tesóm bnője jött,behívta majd kilökött az ajtón tesóm és a lépcső melletti korlátnál hátbaütött és én kiestem.A 3.-ról zúgtam lefelé és meghaltam.:(

-2.álmom:Nyaralásból jöttünk haza és még Pest előtt egy őrült belénkhajtott,mi meg lesodróttunk az útról.És én haltam meg utlojára az autóban,mert aki utánunk jött a benzinfolton megcsúszva a mi autónkra esett.Én láttam,ahogy anya,apa,és nővérem szenved,végül én is meghaltam mire kiértek a mentők.Egy sírba temettek el,és ez volt ráírva:"A Család emlékére.Sosem felejtünk el."

ezt 12évesen álmodtam.:(


Borzalmas,mindkettőre ugy emlékszem,mintha tegnap lett volna!

2009. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
heh nekem sokszor volt/van rossz álmom és kitapasztaltam hogy úgy ébredhetek fel a legkönnyebben ha meghalok. úgyhogy olyankor erre törekszem de nem mindig jön be:)
2009. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem, de nézd meg az álmoskönyvbe mit jelent, az enyém szerintem jót.
2010. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én megálmodtam a nagyszüleim halálát és sajnos valóra is vállt, másnap :((((
2010. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!