Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen pszichológiai magyaráza...

Milyen pszichológiai magyarázata lehet annak, hogy állandóan gúnyolódom a szandált/papucsot hordó férfiakon?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi vagyok. Kisgyerekkoromban a szüleim, mondván, hogy egészséges és szellőzik, rám erőltették, hogy járjak elöl nyitott szandálban. Én pedig úgy éreztem benne magamat az utcán, mintha meztelen lennék. (Nem tehetek róla.) Az iskolában meg még ráadásul a vagányak ki is gúnyolták azokat a "mamakedvencéket", akikre a szülők rá tudták kényszeríteni a nyitott szandált.

Napjainkban pedig önként veszik fel a pasik ezeket a lábbeliket és nekem mindig röhöghetnékem, gunyoros érzésem támad, ha ilyet látok.

(Becsmérlő, minősítő, alázó válaszolók kérem kíméljenek)


2011. ápr. 17. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ezen a nevetséges dejókedved van!
2011. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a titokzokni, ami 10 éve még csak a 60+ mamik körében volt divat, ma meg mindenki azt hordja :S Rám attól jön rám a röhögés mert mindig a szomszéd öregasszony jut eszembe azóta már meghalt szegény.


Amúgy tudom h ez nem válasz a kérdésre csak úgy eszembe jutott :D

2011. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyáron én is szandálba vezetek. nem hagyom be izzadni a lábam az 50 fokos kamionba. papucsba pedig nem jó vezetni,így marad a szandál. na akkor lehet nevetni,kedves kérdező.
2011. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább jóhangosan nevetel?
2011. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne tessen senkinek kiragadni a lényegtelent. A dolog nem a nevetélsről, hanem a szandál/papucs fóbiámról szól. Amire én a választ keresem, hogy a szimpla tudomásulvétel és nemtetszésen túl miért foglalkoztat ennyire, hogy ha meglátok valakin, egyből olyan kigúnyolhatnékom támad?
2011. ápr. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!