Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek "A kiemelked...

Mi a véleményetek "A kiemelkedően sikeres emberek 7 szokása" (Stephen R. Covey írta) c. könyvről?

Figyelt kérdés

Ti milyen önfejlesztő könyveket olvastok?

Tudnátok hasonlókat ajánlani?


Hogyan kell(ene) az ilyen típusú könyveket "tanulmányozni", hogy ne csak elméleti tudáa maradjon, hanem a gyakorlatban is meg tudjam valósítani a könyvekben írtakat?


2011. ápr. 19. 21:00
 1/6 anonim válasza:
29%

Kamu az egész.Az ilyen könyveket olyan kőgazdag zsidrákok írják,akiknek ölükbe pottyant a vagyon.A "nullárol kezdtem,egy szál nadrágban"duma egy szar.Mind mögött ott áll

egy dúsgazdag apa,nagybácsi,stb..

2011. ápr. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az előző kollegának érdekes a hozzáállása.

Tényleg sokszor mindenki a 0-ról kezdi és milliomos lesz.

Ez pedig ugyebár szappanopera kategória.


Ebben a könyvben azt szerettem meg, hogy itt nem a milliomosságról beszél, hanem olyan alapvető kérdésekről, ami az egész életet átformálja.


Hogyan lesz az ember proaktív, vagyis másoktól függőből saját útját járó épkézláb lény.


Mindenkinek ajánlani tudom!


Itt ki is kölcsönözhető, ha kiolvastad, visszadják az árát (postaköltség mentes): [link]


Egyéb önfejlesztő könyvek, hát sok van, milyen témában keresel?


Mert Csernustól kezdve nagyon sok minden van. Ha területet írsz, ajánlok párat!

2011. dec. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért némi tehetség is szokott ott előfordulni. Szerencsére az nem a társadalmi státuszt nézi.

De az vitathatatlan, hogy kellő szorgalommal és kitartással lehet igen nagy eredményeket elérni. Azt hiszem az igazán sikeres embereknek ez a kettő mindenképpen fontos tulajdonsága.

Ilyen könyvek tanulmányozása jó, de nem árt egy jó szakma, amiben igazán elmélyed az ember. A sikeres emberek egy területen elmélyültek és kiválók, amellett valamennyire minden másban jártasak. A legfontosabb az összefüggések felismerése.

2011. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

@ 2. válaszoló:


Privátban elküldtem az email címemet. :)

2011. dec. 25. 18:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Az alábbi területekről keresek _színvonalas_ írásokat:

-Halogatás

-Időgazdálkodás

-Célkitűzés, cselekvési terv elkészítése

Előre is köszönöm a segítséget!

2011. dec. 28. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlanám Benny Louis Language Hacking Guide c. könyvét. Ez gyakorlatilag a nyelvtanulásról szól, de remek alapot tud adni a napod megtervezésérôl és a céljaid elérésérôl.
2014. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!