Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a bajom úgy remegek?...

Mi lehet a bajom úgy remegek? Mit csináljak, hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Ma a tanár matek óra előtt bejön utánna beszól h így ülök meg ezt csinálom.A matek órát kis sírással kibírtam.De utánna bioszon kiakadtam,kiakartam ugranni az ablakon,sírtam és úgy remeget a kezem meg én is h nem tudtam írni
2009. márc. 5. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kimerültél valami miatt... Ennek változatos idegrendszeri tünetei lehetnek. Pihenned kellene kicsit, ezen kívül megválaszolni magadnak azt, hogy mitől félsz, mit érzel igazságtalannak?

Azt is, hogy ha megtehetnél bármit, mit tennél azzal, akitől félsz és/vagy igazságtalan veled.

Ha ezt kinyomozod magadban, akkor a megoldást is megtalálod.

Érdemes, mert ha nem rakod mederbe a szorongást, akkor arra fog tovább hömpölyögni irányíthatatlanul, amerre ő akar és kicsúszik a markodból.

Ha ezt tapasztalod magadon, fontos, hogy OK NÉLKÜL, akkor háziorvos, mert ezek a tünetek a generalizált szorongás (GAD) nevű rémségre is utalhatnak, ami eléggé megkeseríti a mindennapokat, miközben pár hónap gyógyszerszedéssel tökéletesen kezelhető lenne.

Hajrá és jó egészséget! :)

2009. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Igaz az előző válasz, de azért reméljük, nem kell már iskolás korban szorongásoldókat szedni. Mert akkor mi lesz később??
2009. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Se4mmi. Lehet, hogy tünetmentesen éli le a felnőttkorát.:) Első vagyok, és fontos, hogy nem szorongásoldókkal kell kezelni az ilyen irányú betegségeket, a cél pont az, hogy a beteg ne a szorongásoldókkal, nyugtatókkal érezze megoldottnak az alapproblémát. Azért írtam le kiegészítésként, mert sokan nem tudják, hogy a szorongásos vagy depresszív eredetű betegségek oki kezelése nem így történik, hanem olyan gyógyszerekkel, amelyek a biológiai anyagcsere folyamatokat helyrehozzák. :)


Örülök, hogy szóba hoztad a szorongásoldókat, hasznosan tetted! :) Mindenkinek jó egészséget!

2009. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, nekem is hülye a matektanárom. sokszor kiborít. nyugi!!!
2009. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!!!de tesitanár volt!!:)
2009. ápr. 28. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lehet esetleg szerelemről szó?
2009. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 17. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!