Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Boldog vagy most éppen?

Boldog vagy most éppen?

Figyelt kérdés
Miért igen, miért nem? :)
2009. márc. 5. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ok a pénz, vagyis a hiánya.
2009. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Boldogtalan vagyok, mert egyedül érzem magam, barátom nem ér rám, melózik éjjel-nappal (természetesen előre nem kiszámítható módon), nem tud velem törődni, örül, ha bezuhan az ágyba este, barátaim nem nagyon vannak, családom csak a saját érdekeit nézi, szomorúságomban feladtam a jól haladó fogyókúrámat, azóta zabálok, itt ülök a gép előtt és magányosnak érzem magam, és ebben én vagyok az egyik főkolompos :( Depi... :'(
2009. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagyok.MErt ha rossz is vmi akkor is szerintem minden rosszban van valami jó.
2009. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen. Összevesztem egy barátommal. Hazajöttem, itthon összekaptam a családdal. De elhatároztam, hogy nem fog letörni, és nem adom meg senkinek sem azt az örömöt, hogy szenvedni lásson. Teher alatt nő a pálma.
2009. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nemigazán. én is egyedül érzem magam és úgy érzem hogy nem szeret senki. :(
2009. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Óriási nagy baromságot csináltam, összevesztem egy barátommal!
2009. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nem, nálam nagyobb nyomorék nincs a földön. :\
2009. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy én gondolom rosszul, de én mindennek tudok örülni, minden egyes napnak, ha egyedül érzem magam, annak is van jó oldala, pár nyugodt óra amit csak magammal tölthetek :)

boldog vagyok mert élek, és egészséges vagyok, sok más emberrel viszont nem mondhatja el ezt magáról, mert súlyos betegségben szenvednek

van egy barátom, imádom, és ő is engem :)

sok év kínlódás után végre jól érzem magam a bőrömben, mert felismertem azt hogyan tudom igazán élvezni az életem

2009. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik pillanatban nagyon boldog vagyok, mert májusban megszületik a lányunk. A másik pillanatban viszont szomorú és elkeseredett vagyok, mert rengeteg anyagi problémánk van a válság miatt.
2009. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Boldog vagyok, mert a családom közelében lehetek, anyukámmal beszélgethetek, megölelhetem a kutyámat.

És szomorú vagyok, mert annyira nincs kilátás az anyagi katasztrófákból, hitelekből.

És ez a két érzés mindig velem van, ebben a pillanatban is.

2009. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!