Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért nem szeretnek az emberek?

Mért nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
csomó mindenki kibeszél a hátam mögött. valaki myvipről is kitörölt az ismerősei közül. meg úgy érzem hogy nem kedvelnek az emberek. összevesztem az egyik legjobb barátnőmmel is. legszívesebben elköltöznék innen jó messzire és új életet kezdenék. de sajnos ez nem fog megvalósulni mostanában..
2009. márc. 5. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne menekülj az a legrosszabb a,it tehetsz! nem tettél valami hülyeséget mostanában hogy ez történik? valakiről nem mondtál valamit? esetleg a fülébe juthatott...
2009. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Én se szeretlek.
2009. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy valaki, aki nem annyira kedvel téged elterjesztett rólad egy pletykát, vagy egyszerűen csak ellened uszított mindenkit. részvétem:( de azért próbáld tisztázni azokkal az emberekkel, hogy miért távolodtak el tőled!
2009. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Egyszer úgy is lesz majd igaz barátod. :) Gondolom, Te nem csináltál semmi rosszat. :) Vagy mégis?
2010. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!