Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen sokszor volt, hogy...

Milyen sokszor volt, hogy csalódtál olyan személyben, aki közel állt hozzád? Megbocsátottál neki, vagy nem találkoztál vele többet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szám szerint nem lehet megmondani, hogy hányszor, de már volt. Sokszor. Általában nem tudtam megoldani, hogy ne találkozzak vele (családtag, szomszéd, osztálytárs), ezért próbáltam megbocsátani.
2009. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kétszer.a volt férjemben és a legjobb barátnőmben.összeszűrték a levet.a volt férjemnek már megbocsájtottam,5 év után.de a volt barátnőmnek sose tudok megbocsájtani.ő jobban ismert mint bárki más.nem akarom soha többé látni.tőle jobban fájt ez az átvágás mint bárkitől.a volt férjem meg megbűnhődött.tudom csúnya dolog,de bosszút álltam.de a volt barátnőmön nem akartam mert neki gyerekei vannak.és bántja őt a sors nem kell nekem is.ez még most is fáj.
2009. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bocsátottam meg könnyen.
2009. márc. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Már voltak kisebb csalódásaim, de komolyabb még szerencsére soha. Ilyenkor ideig óráig duzzogok magamban, aztán megpróbálom megbeszélni az illetővel. Alszár rá pár éjeszakát és már semmi bajom.


Olyan típus vagyok, hoyg ritkán sértődök meg, nehezen lehet megbántani, de akkor nagyon...Eddig nem sokan jutottak el erre az állapotra:)


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Próbálom elfelejteni, már több mint egy 1 éve...

Szerencsére kicsi az esélye, hogy találkozzam vele, de mégsem tudok túllépni rajt, hogy hülyére vett valaki és kihasználta jóhiszeműségemet. A legnagyobb baj, hogy nem tudom kibeszélni magamból, nincs kivel.Talán mostantól könnyebb lesz. :-)

2009. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több személyben is csalódtam sajnos. Azt hittem, a barátaim, de mostanra teljesen megváltoztak. Teljesen megbocsátani nem tudtam nekik, nem is akartam. Viszont találkozni muszáj voltam velük, mert az osztálytársaim még most is... De van 3 ember, akik igaz barátaim. :) Ők őszintén szeretnek engem, és én is őket. :) Ők lesznek az egyetlenek, akik hiányozni fognak, majd ha szétválnak útjaink...
2010. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!