Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha egy 17 éves lánynak...

Gáz ha egy 17 éves lánynak nincs barátja?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
mér az menő ha van? :S
2009. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Azzal semmi baj nincs, sot én azokat itélem el, akik csak divatból járnak valakivel, mert hogy a bandában már mindenkinek van párja, csak neki nincs, vagy azért, hogy ne legyenek egyedul. Ha a sors úgy akarja, meg fogod találni a párod! Ha nincs pasid, annak még sok elonye is lehet, szerintem a barátok tobbet érnek, mint a szerelem :)



Princess

2009. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
csak körül nézek és azt látom h mindenkinek van valakije aki szeretgeti meg ilyesmik és nekem senki...:S ezért teljesen úgy érzem h gáz:S
2009. márc. 7. 22:12
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, 20 éves lesz idén, még nem is csókolózott. Szerintem nem késtél le semmiről.
2009. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs baratom, 16 vagyok. Es enis ugyvagyok vele, hogyha korulnezek, mindnekinek van valakije csak nekem nem. Neha kicsit rossz, de en keptelen vagyok olyannal lenni aki meg csak nem is tetszk, csak ugy formasogbol. Inkabb ne legyen senkim.

Bar most az az igazasg, hogy eldontottem, hogy aki tetszik, azzal megprobalom. Hatha a tetszes kolcsonos. Es ugyveszem eszre sikerem van, de elkibalni nem akarom.

Ugyhogy szerintem csak azert ne legyel vkivel mert a tobbiekn3k van baratjuk/baratnojuk. H viszont te erzed ugy hogy jolenne, akkor keress valakit, biztos talalsz! :)

2009. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

De mondom, hogy ne azért legyél valakivel, mert mindenkinek van párja! Lehet, hogy nemis szeretik egymást úgy igazán, csak megjátsszák, mintha boldogok lennének. Tényleg nem késtél le semmirol, 17 évesen úgysem lehet még megtalálni az igazit, életed szerelmét... Szerintem..



Princess

2009. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2009. márc. 8. 09:32
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem se volt még barátnőm soha, nem is csókolóztam még soha. De nem nagyon izgat, majd eljön az idő.

17/F

2009. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem se volt még,18/L.
2009. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
attól függ miért nincs...
2009. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!