Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet megszabadulni egy...

Hogy lehet megszabadulni egy gunynevtol?

Figyelt kérdés
Egyik nap tortenelem oran olvastunk,es egy nevet rosszul olvastm,eleg rohejes nev lett belole es persze rohogott rajta az egesz osztaly es en is.Eloszor jo muri volt legalabb egy kis hangulat lett az osztalyban ,de kesobb mar idegesitove valt hogy mindenki felemlegeti,eloszor tisztara muris volt az egesz de az egyik osztalytarsam kitalalta hogy szolitsanak igy.Ezen a neven kezdett szolitgatni es en montam hogy ne,mert idegeseit,de o nem hagyta abba sot most szinte az egesz osztaly igy szolit(kiveve nehany barat).Nagyon za var hiaba mondom hogy ne es probalok nem oda figyelni mikor ezt mondjak de ugyse hagyjak abba.Annyira felek hogy rajtam marad ez a nev nem akarom,hogy igy emlekezzenek ram.Ismerek is olyat akinek igy megmaradt a gunyneve es sokan nem is tudjak mi az igazi neve mindenki csak ugy ismeri hogy...Mit tegyek,hogy en ne jarjak igy?
2009. márc. 8. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
16/l
2009. márc. 8. 12:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárki így szólít, tegyél úgy, mintha nem hallanád. Szerintem bosszantani akarnak, ne hagyd magad felbosszantani! És te is kitalálhatsz valami gúnynevet rájuk.
2009. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom tanácsolni,mint az első válaszadó.Ha így szólítanak,ne néz oda,ne figyelj rájuk ne vedd figyelembe őket,mintha meg se hallottad volna.Szerintem is csak szekálnak.
2009. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

na ez van velem is, egyszer voltak piros csíkok a hajamban és elkezdtek szólogatni hogy VÖRÖS PÁCÓ :((((

van aki még most is így szólít, pedig egyáltalén nincs semmi vörös a hajamban, ekkor oda se figyelek, próbálok én is nevetni rajta, mintha nem érdekelne.

teljesen együttérzek veled, tudom hogy milyen érzés :((((

2009. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Üdv! Szerintem nevess rajta, mutasd azt, hogy elfogadtad - sőt tetszik!:) Gyárts belőle viccet, és nevezz el másokat. Egy gúnynevet az elején az táplál, hogy az ember magára veszi (megsértődik, zavarja). De ha valóban magára veszi és nevet rajta a többiekkel együtt, egyből nem lesz érdekes! Tapasztalatból mondom, jó technika:)
2009. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Zavard össze őket! Fogadd el a neved, sőt, használd! Ha bemutatkozol, mondd ezt. pl: Kovács Éva, Militádész vagyok. (csak példa). Hívasd így magad, és légy rá büszke!

Két út lehetséges:

vagy idővel tényleg megszereted, és mindenkinek tetszeni fog, vagy abbahagyják a szívatást, mert látják, h nem fog rajtad. :)

2009. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!