Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt egy LB-m aki most egy...

Volt egy LB-m aki most egy másik lánynak a legjobb barátnője és szinte elválaszthatatlanok és én így most csak a 2. vagyok. Szerintetek mit csináljak, h újra én legyek neki az 1?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
WFT?? What is LB?
2011. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

LB= best friends

de megtanulhatnál már normálisan írni, kislány!

2011. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért nem írtam helyesen?
2011. máj. 18. 15:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Helyesen írni? Na, az lenne szánalmas, ha az LB-t sem tudnád normálisan írni, mert én arra írtam, hogy normálisan írhatnál.:)) Amúgy, mi ez a számozgatás? Olyan vagy, mint az én régi fiú osztálytársam, aki mindig azt mondta, hogy: Na, most 60% barát vagy. Mondtam Neki, hogy milyen dilis és elkezdi: Mostmár csak 10%. Utálom az ilyen számozgatásokat. Miért nem lehet valakinek több legjobb barátnője? És mitől legjobb a legjobb(barát)?
2011. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát attól a legjobb hogy mindig te vagy neki az első pl.: melléd ül a buszon vagy veled van egy szobában az osztálykiránduláson és találkozol vele hétvégén is stb.
2011. máj. 18. 15:59
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy mindenkinek van legjobb barátnője!!
2011. máj. 18. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Nekem pl. nincs legjobb barátnőm.

16/f

2011. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, pedig én lány vagyok.:D
2011. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Hát attól a legjobb hogy mindig te vagy neki az első pl.: melléd ül a buszon vagy veled van egy szobában az osztálykiránduláson és találkozol vele hétvégén is stb.


Én tudom, hogy milyen a legjobb barátság, de kíváncsi voltam, hogy Neked mit jelent.

Szerintem attól, mert hétvégente eljártok valahova és/vagy melléd ül a buszon ettől még nem lesz valaki legjobb barát. Szerintem az azt jelenti, hogy mindig segít Neked, jókat nevettek együtt, mindent elmersz mondani neki és megbízol benne. Nem bírnád tovább, ha elvesztenéd Őt.


Amúgy a kérdésre válaszolva:


Próbálj minél többet lenni vele, menjetek el hétvégente valahova, nevessetek sokat:) Segíts neki mindenben, mondd, hogy mennyire fontos Ő számodra és, hogy nem szeretnéd elveszteni.

2011. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha neked ez a legnagyobb problémád, akkor szívesen lennék a helyedben.

Amúgy meg próbálj esetleg a másik lánnyal is összehaverkodni szerintem, és akkor lesz 2 "LB"-d is. Az meg még jobb, mintha csak egy lenne.

2011. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!