Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Idén 2 csoporta volt osztva az osztály és én nem abba kerültem ahol a LB-m volt és én észrevettem h egy másik lánnyal szinte elválaszthatatlan barátnők lettek de jövőre összeleszünk ismét vonva és talán akkor sikerül visszaszereznem de HOGYAN?
2011. máj. 18. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozol hozzá, amikor csak lehet. Barátságok nem szoktak nyomtalanul eltűnni.
2011. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És majd felnőttként rájössz hogy az igazi barátokat nem lehet elveszteni majd visszaszerezni. Nem tárgyak amiket birtokolni lehet... Remélem párkapcsolatban nem így fogsz gondolkozni, hogy majd kisajátítasz egy srácot aki tetszik...
2011. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én majdnem így veszítettem el a barátnőmet. Összebarátkozott mással, majd a következő éven (ami a múlt éven volt), már egyre jobban kijöttek egymással, én pedig már nem számítottam.

Nem minden barátság tart örökké. Én ezzel tisztában is voltam/vagyok.

2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!