Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hibát követtem el, nagyon...

Hibát követtem el, nagyon kétszínűnek tartanátok? És szerintetek ők barátok? (kettő kérdésre keresem tőletek a választ)

Figyelt kérdés

Az első:


Szóval az a helyzet, hogy egyik Szerdán jöttünk fel két osztáytársammal. Az egyik nagyon jó barátnőm, a másikkal is jóban vagyok...de nem annyira. Hát az előbb említett személy (akivel nem vagyok annyira jóban) elkezdte kibeszélni az egyik osztáytrásunkat (akit mellesleg nagyon bírok) Olyanokat mondott, hogy utálja meg ilyenek. Aztán beadta a jópofit annak a lányka akit kibeszélt. Én meg másnap elmondtam neki...(mindjárt mondom miért az a másik kérdésemhez tartozik :)) aztán persze elkezdtek facebookon veszekedni meg minden aztán én jöttem ki rosszul. Szerintetek borzalmasan kétszínű vagyok? :(


A második:


Arról lenne szó, hogy van egy lány osztálytásam akivel 6 évig legjobb barátnők voltunk. Aztán jött egy új lány hatodikban aztán minden megváltozott. Most úgy van, hogy ő meg a másik lány a legjobb barátnők, De állandóan úgy vagyunk, hogy én ők ketten meg még egy harmadik lány (kicsit kusza mi? :D) Csak az a fura, ha én nem megyek oda hozzájuk ők sem jönnek oda hozzám. Szóval, ha várom, hogy odajöjjenek azt várhatom mert nem jönnek :( Aztán ugyebár volt ez az előző eset. Abban a 6 évig legjobbarátnőmet tartották hibásnak aztán veszekedtünk, de ez nem fontos. Aztán egy kicsit besokaltam, hogy ha nem megyek oda akkor egész nap szarnak a fejemre és csapódok ide-oda. Szóval ez olyan h egy hétig mit tudom én Julcsikával vagyok, aztán megint velük aztán egymásik személlyel. Ezért nagyon rosszul érzem magam. Mert nagyon szar, hogy nincs velem mindig valaki és nem tudok velük beszélgetni. Meg reggel a 6 évig legjobbarátnőmmel mindig tök jól eldumálgatunk meg minden, de amint beérünk a suliba azután leszar. :( Szar érzés. Szerintetek ez barát, vagy túlreagálom, vagy valami más?

Légyszi ne tartsatok gyerekesnek :) És normmális válaszokat kérek :) KÖSZI :)


2011. máj. 27. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem bővítsd ki a szókincsedet, és a szär szó helyett másokat alkalmazz.

Ezek a legnagyobb gondjaid??

Kis csirigli csitri.

2011. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányok már csak ilyenek.
2011. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb 11 éves lehetsz
2011. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!